Jak wybrać najlepsze miejsce do pracy?

Otoczenie, w jakim pracujemy w dużym stopniu wpływa na naszą efektywność i wydajność. Znajdźmy więc swoja oazę do pracy, by osiągać jak najlepsze wyniki w pracy.

1

Gdy pozwala Ci na to pogoda pojedź samochodem w ustronne miejsce i w samochodzie załóż swoje biuro. Będziesz miała cała przestrzeń tylko dla siebie i będziesz szefem własnego czasu chociaż przez chwilę.


2

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest praca na świeżym powietrzu. Dzięki urokowi pięknych miejsc, takich jak parki, skwerki praca jaką masz do wykonania będzie dla Ciebie przyjemniejsza i na pewno czas poświęcony na jej wykonanie minie niezauważalnie. Zabierz więc laptopa, notatnik i wyruszaj na łono natury!


3

Jeśli pracujesz w dużym biurowcu postaraj się znaleźć rzadko odwiedzane pomieszczenie np. stołówkę poza godzinami wydawania posiłków i tam zaszyj się ze swoją pracą. Brak ludzi dookoła, skupienie na własnych zajęciach sprawi że łatwiej znajdziesz rozwiązania dla powierzonych Ci zadań.


4

Znajdź swoje miejsca, w których wyzwala się Twoja kreatywność. Może to być samoobsługowa restauracja (bez przeszkadzających kelnerów), staromodna kawiarnia, gdzie czas płynie również wolniej czy publiczna biblioteka. Szukając takiego miejsca skup się na tym, by była to przestrzeń bez żadnych potencjalnych zakłóceń, pozwalająca skupić się na jednym, głównym zadaniu.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 31.07.2009

Komentarze

super porada

Ostatnio zmieniony: 2013-02-27 20:20:00

Dobra porada

Ostatnio zmieniony: 2012-11-25 19:31:39

A co powiecie na wannę?

Ostatnio zmieniony: 2011-02-04 17:05:07

Miejsce i komfort pracy to bardzo istotny element.

Ostatnio zmieniony: 2011-01-07 22:10:36