Jak można zarobić w sieci?

Możliwości zarobkowych polegających na wykorzystaniu łącza internetowego jest naprawdę dużo. Tak naprawdę wystarczy poszukać. Kilka rad o tym, jak można zarobić w Internecie.

1

Pisanie tekstów na konkretne strony internetowe. Strona na, której obecnie się znajdujesz oferuje możliwości zarobkowe swoim pracownikom. Jeżeli chciałbyś spróbować, zapraszam do zapoznawania się z zasadami. Na tej stronie znajdują się, jak widzisz porady na przeróżne tematy. Twoim zadaniem będzie, więc pisanie porad. Możliwości zarobkowe będą zależały od tego, ile osób przeczyta Twoją poradę. Porady powinny być ciekawe i przykuwające uwagę czytelnika. Jeżeli jesteś zainteresowany, szczegóły podawane są w kontakcie mailowym. Adres e-mail znajduje się w zakładce kontakt - na dole strony.


2

Obsługa skrzynek e-mail. Praca polega na obsługiwaniu e-maili. Od zleceniodawcy zależy, na jakich zasadach będziesz pracował. Może to być tylko odbieranie maili lub wysyłanie ich pod wskazane adresy.


3

Pisanie artykułów. Pisanie artykułów to świetny pomysł dla tych, którzy wiedzą, jak pisać, aby zaciekawić czytelnika. Zleceniodawcy poszukują zwykle osób kreatywnych, które z łatwością dopasowują się do każdej tematyki. Jeżeli boisz się, że Twoja umiejętność pisania nie jest najlepsza, ale i nie najgorsza. Polecam pisanie artykułów presell page. Tutaj zwykle wystarczy pisać, a nawet, jak wielu uważa po prostu „lać wodę”. Jakby nie patrzeć pisanie artykułów, to świetna możliwość zarobkowa.


4

Wiele zleceniodawców poszukuje osób, które stworzą konkretne strony internetowe. Jeżeli znasz się na rzeczy i tworzenie stron masz w jednym palcu, możesz poszukać zlecenia na taki rodzaj pracy. Oferty są czasami naprawdę atrakcyjne.


5

Zlecenia jednorazowe. Do takich zleceń należy na przykład przetworzenie zdjęć w photoshopie czy założenie kilku kont na danej stronie internetowej. Takich ogłoszeń jest bardzo dużo.


6

Ofert jest wiele. Jak je znaleźć? Możesz wpisać to, czego poszukujesz w przeglądarce internetowej czy wejść na odpowiednie strony, gdzie widnieją takie zlecenia. To zwykle freelancing, a mianowicie strony na taki temat oferują wiele ogłoszeń. Wystarczy poszukać ;)


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 21.08.2009

Komentarze

Ja tez bym byla zainteresowana tymi stronami , tylko nie mam gg czy moge prosic o meila na biedroneczka564@wp.pl?

Ostatnio zmieniony: 2012-11-03 13:48:03

Działa, jest bardzo dużo zleceń, ale niestety też oszustów..

Ostatnio zmieniony: 2011-02-15 21:15:17

Zaciekawił mnie krok 2, czy faktycznie takie coś działa.

Ostatnio zmieniony: 2011-02-12 19:46:14

Znam. Zapraszam na gg 3295181 ;)
Znasz jakieś przykłady godnych polecenia serwisów internetowych z takimi ogłoszeniami?