Jak znaleźć studia podyplomowe dofinansowane z EFS?

Studia podyplomowe w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dają możliwość ogromnej grupie osób na zdobycie nowej wiedzy, a także umiejętności zawodowych. Aby dotrzeć do jak największej grupy osób oferta studiów podyplomowych jest dostosowywana do zapotrzebowania na rynku. Poniżej przedstawiam jak znaleźć studia dofinansowane.

1

Pierwszym sposobem w celu znalezienie studiów podyplomowych jest wyszukiwarka. Wpisujemy "studia podyplomowe", "studia podyplomowe efs", "studia podyplomowe dofinansowane" i wyskakuje nam kilkanaście stron z ofertami Uczelni, w których realizowane są projekty.


2

Najszybszym i najlepszym sposobem w poszukiwaniu wymarzonych studiów jest serwis inwestycjawkadry.pl.
W serwisie tym wszystkie uczelnie udostępniają informacje dotyczące kierunków prowadzonych w ramach projektu. Znajdują się także strony do danych projektów, ceny za studia, planowane terminy realizacji tychże kierunków, a także wyszczególnione informacje dotyczące, do kogo skierowane są studia i jak można zgłosić chęć wzięcia udziału w rekrutacji.


3

Mimo znalezionych informacji na stronach projektów czy stron uczelni z ofertami studiów dofinansowanych polecam zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami zawartymi w regulaminach studiów podyplomowych.

Niektóre projekty przewidują dla uczestników:
-zwrot kosztów noclegu
-zwrot kosztów opieki nad dzieckiem
-zwrot kosztów dojazdu
-catering podczas zajęć
-podręczniki
-materiały dydaktyczne
itp.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 03.08.2012

Komentarze