Jak opublikować pierwszy artykuł/poradę zdjęciową?

Dowiedz się co to jest porada zdjęciowa i jak ją opublikować na portalu Zaradni.pl. Dzięki temu stworzysz ciekawe porady.

  • aktywowane konto Autora na portalu Zaradni.pl
1

Jak dodać poradę zdjęciową?

Jak dodać poradę zdjęciową? poradę zdjęciową wybieramy tak samo jak w przypadku porady tekstowej i wideo. Klikamy tylko zakładkę: "Dodaj poradę zdjęciową".

Po zalogowaniu do konta Autora wybierz z lewego menu zakładkę: Dodaj poradę zdjęciową. Następnie wprowadzasz tytuł główny, opis oraz listę rzeczy potrzebnych do wykonania porady. Do każdego kroku musi być dodane zdjęcie (dozwolone formaty zdjęć: png, jpeg oraz bmp), w przeciwnym wypadku nie zapiszesz szkicu porady oraz jej nie opublikujesz.


2

Porada zdjęciowa

 Porada zdjęciowa W przypadku porady zdjęciowej, najważniejsze są zdjęcia do których dodawany jest krótki tekst opisujący "krok po kroku" wykonywane czynności.

W poradzie zdjęciowej najważniejsze są zdjęcia. Tekst stanowi zazwyczaj dokładny opis tego, co prezentujesz na materiale zdjęciowym. Więc jeśli zrobiłeś dużo ciekawych zdjęć, które chcesz krótko opisać to forma prezentacji porady zdjęciowej idealnie się w tym wypadku sprawdzi. Pamiętaj że do każdego kroku porady zdjęciowej musi być dodane 1 zdjęcie. W przeciwnym wypadku nie zapiszesz i nie opublikujesz porady.


3

Panel wprowadzania porady tekstowej

Panel wprowadzania porady tekstowej

Następnie wprowadzasz tytuł główny, opis (musi być atrakcyjny i składać się z 4-5 zdjęć) oraz listę rzeczy potrzebnych do wykonania porady.
Nie zapomnij o dodaniu zdjęć (dozwolone formaty zdjęć png, jpeg oraz bmp) wraz z jego opisem, z którego dowiedzą się czytelnicy co na nim się dzieje.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 02.12.2013

Komentarze

ASYA - słuszna uwaga. Wprowadzę zmiany ;)
Moja drobna sugestia: może w poradzie zdjęciowej tuż po wstępie - "Opisie porady" można by wprowadzić "Listę rzeczy potrzebnych do wykonania porady" - tak jak ma to miejsce w przypadku porad tekstowych. Myślę, że taka porada była by bardziej przejrzysta.
- I ani słowa o długości/zawartości lead-u....
....FaYnJe (;
Porada jest rzeczowa i ciekawie pokazana na zdjęciach. Na pewno to pomoże początkującym Autorom. Takich porad w tym stylu powinno być dużo więcej:).