Gdzie kupić używany samochód w Warszawie?

Czy zakup samochodu musi oznaczać ogromne koszty? Nie, jeśli zamiast pojazdu prosto z salonu zdecydujesz się na znalezienie auta używanego. Wbrew pozorom również i takie może prezentować się doskonale i działać w pełni sprawnie. Wystarczy tylko znaleźć miejsce, w którym jest wystarczająco duży wybór, aby trafić dokładnie na taki model, jaki jest kupującemu potrzebny.

1

Gdzie szukać używanych samochodów w Warszawie?

Gdzie szukać używanych samochodów w Warszawie?

W pierwszym odruchu większość osób zapewne pomyśli o serwisach ogłoszeniowych. Oczywiście, w ich przypadku wybór jest ogromny. Problem w tym, że czasem aż za bardzo. Nawet pomimo możliwości zawężania poszukiwań, nie ma jednego podmiotu odpowiedzialnego za selekcjonowanie ofert, w wyniku czego dopiero oglądając samochód na miejscu można się przekonać, czy faktycznie pasuje do oczekiwań i wyobrażeń, jakie zbudowano w samym ogłoszeniu.Co gorsza, jeśli chce się porównać kilka różnych pojazdów, konieczne jest udanie się w różne miejsca, o często zupełnie różnych porach. To oczywiście nie jest wygodne, wymaga większego zaangażowania czasowego, a na dodatek utrudnia samo sprawdzenie różnic między podobnymi ofertami.Gdzie więc szukać używanego auta w Warszawie? My proponujemy sprawdzenie salonów z używanymi samochodami – na przykład tych zrzeszonych w Grupie Cygan, mającej w stolicy kilka punktów, w których można dokonać przeglądu większej liczby pojazdów.


2

Dlaczego warto?

Prosty przykład – jeżeli zależy Ci na w pełni sprawnym pojeździe, który nie tak znowu dawno opuścił linię produkcję, ale jednak jest tańszy od „świeżaków”, nie wpiszesz na stronach ogólnych moto-giełd „Toyota używane Warszawa”, ponieważ skończyłoby się to wynikami pełnymi pojazdów po przejściach, wieloletnich, spośród których z trudem dałoby się wyłuskać ogłoszenia pasujące do wspomnianych oczekiwań. Jednak już na stronie Grupy Cygan możesz za pomocą filtrów w prosty i błyskawiczny sposób wyselekcjonować tego rodzaju oferty i na dodatek uzyskać możliwość obejrzenia ich w jednym punkcie (wybranym spośród kilku dostępnych w Warszawie).Sprawa jest więc nie tylko prostsza i szybka, ale na dodatek nadal płacisz mniej, niż gdybyś kupował auto , które ledwo co trafiło do sprzedaży. Co jednak istotne – pomimo faktu, że znalezione w ten sposób samochody są używane, nadal sprzedaje je firma. Dzięki temu w porównaniu z ofertami z ogólnych giełd ogłoszeniowych, zyskujesz poczucie bezpieczeństwa w trakcie zakupu.


3

Duży wybór

Warto zauważyć, że kupując w Grupie Cygan zyskuje się naprawdę spory wybór. Można wyszukiwać sedany, hetchbecki, kombi i SUV-y, różnych marek (np. Używane Toyoty), różnych modeli, z różnymi skrzyniami biegów i selekcjonować je według roczników produkcji. Co ciekawe – te ostatnie zostały ograniczone do roku 2010 i nowszych, dzięki czemu nie musimy przeglądać zbyt starych samochodów i możemy się skupić na tych, które nadal mogą nie tylko służyć na całe lata, ale i prezentować się równie dobrze, jak „nówki”.


4

Finansowanie i gwarancje

Dodajmy do tego wszystkiego jeszcze jedną istotną kwestię. Kupując używane samochody nadal można uzyskiwać gwarancję. Wspomniana pewność przy zakupie w firmie w przypadku Grupy Cygan oznacza także przyznanie właśnie takiej ochrony, od razu w formie dwunastomiesięcznej – czyli pełen rok pewności, ze gdyby stało się coś niepokojącego, zawsze można skorzystać z serwisu uwzględnionego w cenie zakupu.Sam zakup z kolei może być finansowany na różne sposoby, często niedostępne w przypadku moto-giełd – nie tylko poprzez kredyt, lecz również na zasadzie leasingu. To zaś pozwala przy zakupie używanego auta korzystać z udogodnień typowych dla kupowania… nowego samochodu.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 01.09.2021

Komentarze