BMW M5 - elegancja w sportowym wydaniu

Wszystkie samochody należące do 5 serii od BMW kojarzą się z elegancją oraz wyjątkowym stylem. BMW M5 jest jednak czymś więcej, ponieważ cechuje się również sportowym charakterem, który potrafi dawać bardzo dużo przyjemności z jazdy. BMW M5 dostępne jest w wersjach: BMW M5 Competition, BMW M5 oraz BMW M550i xDrive Limuzyna. Każda z nich cechuje się czymś nieco innym, lecz nieodłączną cechą wszystkich wersji tego samochodu, jest to, że daje on poczucie luksusu połączone ze sportowym charakterem. Poznaj lepiej wyjątkowość, elegancję i komfort jazdy tym autem.

1

BMW M5 - wymiary

BMW M5 - wymiary

BMW M5 dostępne jest jedynie w wersji nadwoziowej sedan, która cechuje tym, że samochód wygląda stylowo i jednocześnie bardzo sportowo. Długość nadwozia takiego BMW to 4,983 m, natomiast szerokość wynosi 1,903 m. Warto również wspomnieć o wysokości, która w przypadku tego modelu wynosi 1,473 m. Połączenie tych wymiarów z odpowiednimi proporcjami sprawia, że samochód nie wygląda ociężale i wygląda bardzo nowocześnie. Prześwit w BMW M5 wynosi 125 MM, natomiast rozstaw osi to 2,982 m. Mimo tego, iż jest to samochód dosyć spory, to jego średnica zawracania to zaledwie 12,6 m. Pozwala to więc na precyzyjne manewrowanie nawet na ciasnych drogach.


2

Dane techniczne

Limuzyna od BMW napędzana jest bardzo dobrze znaną jednostką 8 cylindrową o pojemności skokowej 4 396 cm3. Jednostka ta znana jest ze swojej bezawaryjności oraz żywotności. W tym konkretnym modelu można spotkać się z jednostką, która generuje 600 KM i posiada maksymalny moment obrotowy wynoszący 5600 obr./min. Jednostka ta pozwala na przemierzanie bardzo dużej ilości kilometrów w komfortowych warunkach, ponieważ posiada bardzo wysoką kulturę pracy. Dodatkowo duża moc, jaka może pochwalić się ten konkretny silnik, sprawia, że silnik ma nieco więcej sportowego charakteru niż w klasycznej limuzynie BMW serii 5. Przy masie własnej pojazdu 1970 kilogramów, samochód staje się naprawdę atrakcyjnym pod względem osiągów samochodem pozwalającym na szybszą jazdę.Na rynku dostępna jest również wersja BMW M5 Competition, która posiada silnik o nieco większej mocy, ponieważ cechuje się on mocą na poziomie 625 KM. Jest to najwyższa wersja silnikowa BMW serii 5, która zapewnia najlepsze osiągi. Jest to więc zatem model stworzony z myślą o osobach, które nie lubią chodzić na kompromisy.


3

Elegancja oraz komfort podczas jazdy

BMW M5 posiada bardzo eleganckie nadwozie, które potrafi robić naprawdę spore wrażenie. Nawiązuje ono bardzo mocno do historii marki, a dodatkowo jest ono urozmaicone wieloma elementami, które podkreślają sportowy charakter tej limuzyny. Samochód wykonany jest z najlepszych na rynku materiałów, co zapewnia komfort każdemu, kto będzie nim jechał. Oprócz tego, pozostałe podzespoły zastosowane w tym samochodzie robią wszystko, aby dać jak największy komfort podczas jazdy. Innowacyjny układ kierowniczy, skrzynia biegów oraz zawieszenie sprawiają, że jazda tym samochodem jest bardzo przyjemna. Gdy jednak zachodzi taka potrzeba, samochód można przełączyć w nieco bardziej sportowy tryb dostarczający dużo emocji.


4

BMW M5 - najważniejsze cechy

BMW M5 to pojazd dla wymagających klientów ceniących sobie wygodę, komfort oraz niezawodność. Samochód posiada wiele sportowych cech, jednak nadal pozostaje niezwykle wygodną limuzyną, którą można przemierzać długie trasy. Serwis BMW M-Cars w Krakowie od lat zajmuje się samochodami marki BMW. Jest to odpowiednie miejsce dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z BMW M5. Serwis BMW M-Cars zatrudnia prawdziwych fachowców, którzy kompleksowo zajmą się twoją limuzyną od niemieckiego producenta. BMW M5 to samochód wyjątkowy, stworzony dla wyjątkowych osób. Dzięki zaawansowanej możliwości konfiguracji, można dopasować ten model pod swoje własne indywidualne potrzeby. BMW M5 nie zatraca swojej tożsamości, tylko ją udoskonala, dostarczając każdemu kierowcy niezapomnianych wrażeń z jazdy. To samochód kompletny, ponieważ każdy z jego elementów został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 18.04.2023

Komentarze