Koloryzacja, czyli jak mieć piękne włosy

Dawno już minęły czasy polewania włosów wodą utlenioną czy innymi podejrzanymi substancjami, które miały pomóc w zmianie koloru włosów. Dzisiaj koloryzacja to w zasadzie sztuka a najlepszych mistrzów koloryzacji nazywa się fryzjerami kolorystami, bowiem w tym właśnie się specjalizują. Nic dziwnego, że tak wiele kobiet sięga po możliwość zmiany koloru lub korekty własnego, naturalnego odcienia.Dawno już minęły czasy polewania włosów wodą utlenioną czy innymi podejrzanymi substancjami, które miały pomóc w zmianie koloru włosów. Dzisiaj koloryzacja to w zasadzie sztuka a najlepszych mistrzów koloryzacji nazywa się fryzjerami kolorystami, bowiem w tym właśnie się specjalizują. Nic dziwnego, że tak wiele kobiet sięga po możliwość zmiany koloru lub korekty własnego, naturalnego odcienia. Wrażenia estetyczne, nasz wizerunek to obecnie bardzo ważna sprawa. Koloryzacja włosów z pewnością może nam bardzo pomóc w tym, aby nasze włosy wyglądały pięknie.

1

Dla kogo farbowanie?

Dla kogo farbowanie?

Z pewnością zastanawiasz się, czy koloryzacja włosów jest dla Ciebie. Wiele kobiet decyduje się na farbowanie jako na sposób uzyskania ładnego odcienia, podrasowania swojego własnego koloru, ale bez drastycznych zmian. Inne chcą pokryć siwiznę lub pierwsze siwe włosy, a jeszcze inne są zdecydowane na dużą metamorfozę i znaczną zmianę wizerunku. Wszystkie te powody sprawiają, że nasze włosy są dużo przyjemniejsze dla oka, a my same lepiej odbierane przez innych ludzi. http://www.fryzomania.pl/category/farby-do-wlosow


2

Jaką farbę wybrać?

Przede wszystkim postaw na farbę profesjonalną, która zagwarantuje Ci o wiele lepszy efekt niż standardowa. Obecnie nowoczesne, profesjonalne farby nie tylko bardzo dokładnie i równomiernie pokrywają włosy kolorem, ale również o nie dbają, pielęgnują je. Dodatkowa pielęgnacja w farbach to już norma. Producenci stosują bardzo wiele naturalnych substancji, ekstraktów czy olejków, które pomagają poprawić wygląd i kondycję włosów.Wachlarz farb profesjonalnych jest dosyć szeroki. Znajdziemy tutaj farby do włosów trwałe i pół-trwałe, farby rozjaśniające czy też mocno kryjące dedykowane siwym włosom. Wiele z nich ma specjalne dodatki wzmacniające włosy, a wszystkie cechują się wysokiej jakości skoncentrowanymi pigmentami.


3

Jak dbać o włosy po koloryzacji

Włosy koloryzowane tak jak każde inne potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, tylko tym razem powinniśmy nasze czynności nakierować na kosmetyki do włosów farbowanych. Aby utrzymać włosy w dobrej kondycji zawsze używaj odżywki, a raz na jakiś czas dla wzmocnienia maski lub specjalnej kuracji do włosów farbowanych.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 14.05.2023

Komentarze