Kolczyki ze stali chirurgicznej - tańsza i piękniejsza alternatywa dla srebra

Biżuteria jest tym, co dodaje uroku każdej kobiecie. Panie doskonale wiedzą, że te drobne, połyskujące ozdoby są w stanie odmienić nudną stylizację, a także przykuć uwagę. Biżuteria, idealnie wpisuje się także w role personalnego dodatku, który jest indywidualny i charakterystyczny dla każdej z kobiet. W dzisiejszych czasach przekłucie płatka ucha stało się już standardem. Jednak wybór odpowiednich kolczyków, urósł do rangi prawdziwej przeszkody. Warto więc nieco większą uwagę zwrócić na modele, które są wykonane z niezawodnej stali chirurgicznej!

1

Kolczyki ze stali chirurgicznej - trwałe i niezawodne

Kolczyki ze stali chirurgicznej - trwałe i niezawodne

Stal chirurgiczna staje się coraz popularniejszym tworzywem z przemyśle biżuteryjnym. Dawniej, mało kto zwracał większą uwagę na tego typu wyroby. Panie skupiały się głównie na złocie lub srebrze, gdyż wierzyły, że elegancji i klasy tych metali szlachetnych po prostu nie da się podrobić. Jednak pojawienie się stali chirurgicznej zmienia całkowicie pogląd i stereotypy dotyczące biżuterii, a w szczególności kolczyków.


2

Jakie są największe zalety stali chirurgicznej?

Kolczyki ze stali chirurgicznej to prawdziwy fenomen wśród biżuterii dla kobiet. Jednak, by lepiej go zrozumieć, warto przyjrzeć się nieco bliżej samemu tworzywu. Stal chirurgiczna, z uwagi na swój wygląd, bardzo często jest porównywana do srebra. Faktycznie, odznacza się ona chłodną barwą, a także pięknie połyskuje zarówno w sztucznym jak i w naturalnym świetle. Biorąc pod uwagę parametry czysto użytkowe, można powiedzieć, że jest ona nawet lepsza, niż samo srebro. Dlaczego? Otóż:
• stal chirurgiczna cechuje się większą trwałością niż np. srebro palladowe, a nawet niskiej próby złoto;
• stal chirurgiczna jest bardziej odporna na wszelkie zarysowania i pęknięcia;
• stal chirurgiczna nie koroduje i nie utlenia się - nie pojawia się na niej charakterystyczny dla srebra czarny nalot.
Śmiało można więc zauważyć, że kolczyki ze stali chirurgicznej mogą okazać się znacznie lepszym, a co najważniejsze tańszym wyborem, niż w przypadku modeli ze szczerego srebra.


3

Kolczyki ze stali chirurgicznej nie są przeszkodą dla wrażliwych uszu

Wykonanie przekłucia płatka ucha jest już względną tradycją. Na ten delikatny i bezbolesny zabieg decydują się nawet młode dziewczyny. Jednocześnie kolczyk otrzymywany od piercera jest jak najszybciej wymieniany na model, który najlepiej wpisuje się w preferencje osoby go noszącej. W tym momencie, niektóre z pań mogą doświadczyć pewnych problemów. Skóra i organizm mogą w różny sposób reagować na kontakt z ciałem obcym. W okolicy przekłucia, tuż po wymianie kolczyka, może pojawić się reakcja alergiczna, a nawet stan zapalny. To z kolei prowadzi do infekcji, która może nieść za sobą poważne konsekwencje. Jednak decydując się na kolczyki ze stali chirurgicznej można tych problemów uniknąć. Tworzywo to jest w pełni bezpieczne i nie powoduje podrażnień. Dodatkowo, może nawet wpływać korzystnie na proces gojenia się świeżego przekłucia. W ten sposób panie nie tylko mogą w pełni korzystać z ozdoby, ale także nie martwić się o ewentualne dolegliwości!


4

Kolczyki ze stali chirurgicznej - tańsza alternatywa dla wyrobów ze srebra

Srebro bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych metali szlachetnych. Jest ono również wyjątkowo cenne, co przejawia się jako wysokie koszty zakupu biżuterii, która jest z niego wykonana. Rozwiązaniem problemu znów mogą okazać się kolczyki ze stali chirurgicznej. Są one znacznie tańsze, dzięki czemu każda z kobiet może wyposażyć się w więcej modeli i cieszyć się ich estetycznym wyglądem! Panie z pewnością takiego wyboru nie pożałują.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 14.09.2023

Komentarze