Jaki rozświetlacz wybrać? Przegląd i rodzaje rozświetlaczy

Rozświetlacz jest kosmetykiem, który zazwyczaj aplikujemy na kości jarzmowe, pod łuk brwiowy, nos oraz nad środkiem górnej wargi (na tzw. łuk kupidyna). Jego rolą jest subtelne rozświetlenie określonych partii, wyeksponowanie ich oraz wymodelowanie kształtu twarzy. Co więcej, dzięki użyciu rozświetlacza, nasza skóra twarzy tryska świeżością, wygląda promiennie i naturalnie oraz jest pełna blasku. Jeśli zależy nam na uwydatnieniu górnej wargi, nałóżmy niewielką ilość rozświetlacza na łuk kupidyna - taki zabieg optycznie powiększy górną wargę, sprawiając, że usta będą wydawać się pełniejsze.

Jeśli zdecydujemy się nanieść rozświetlacz pod łukiem brwiowym, tym samym powiększymy oko i podkreślimy kształt brwi, z kolei jeśli zależy nam na optycznym ukryciu zmęczenia i nadaniu blasku spojrzeniu, zaaplikujmy go w wewnętrznym kąciku oka. Najpopularniejsze rozświetlacze to te w kamieniu, które nakładamy pędzlem z miękkim włosiem. Jednakże rozświetlacz można spotkać także w innych postaciach, dzięki czemu zyskał miano kosmetyku idealnego. Nie tylko rozświetlacze w kamieniu zapraszamy do swych kosmetyczek, coraz bardziej popularne stają się te w sztyfcie, kremie lub w żelu. Poznajmy je wszystkie!

1

Rozświetlacz do twarzy - poznaj wszystkie rodzaje

Rozświetlacz do twarzy - poznaj wszystkie rodzaje

Jak już wspominaliśmy rozświetlacze, który nakładamy pędzlem to tradycyjne kosmetyki w kamieniu, spośród których można wyróżnić kilka wariantów. Obok klasycznej pudrowej formuły, na uwagę pań zasługują także rozświetlacze wypiekane, znane ze swej wydajności, dzięki której mogą wystarczyć na bardzo długo. Rozświetlacz ma za zadanie nadawać cerze blasku i odbijać światło, właśnie dlatego niektóre z nich zostały wzbogacone o drobinki brokatu. Na rynku kosmetycznym dostępne są także rozświetlacze, które odbijają światło i rozjaśniają wybrane partie, a mimo to nie zawierają w sobie błyszczących drobinek. Dzięki różnorodności tego typu kosmetyków, możemy je dostosować do naszego tygodniowego rytmu. W zależności od naszych preferencji, oczekiwań i upodobań, możemy dostosowywać charakter rozświetlacza do naszych codziennych aktywności i czekających nas okazji. Delikatne i subtelne rozświetlenie twarzy to dobre rozwiązanie do pracy, z kolei te bardziej krzykliwe  zostawmy sobie na weekendowe szaleństwa oraz na okres wakacji. Lato i okres karnawału to czas, w którym możesz zaszaleć z rozświetlaczem, podkreślając nim nie tylko wybrane partie twarzy ale też szyję, dekolt i nogi. Na polskim rynku ogromny wybór rozświetlaczy w kamieniu dostępny w wielu odcieniach to produkty renomowanych marek, obok których nie sposób przejść obojętnie.


2

Rozświetlacz w kremie, w sztyfce i o konsystencji żelu

Rozświetlacz w kremie, w sztyfce i o konsystencji żeluNiezwykle wygodne w aplikacji są rozświetlacze o kremowej konsystencji. Dlaczego? Otóż, z uwagi na to, że są miękkie, ich aplikacja jest banalnie prosta - możemy jej dokonać za pomocą palców tak jak w przypadku tradycyjnego kremu. To co jedynie musisz zrobić, to nanieść niewielką ilość produktu na twarz lub inne części ciała oraz delikatnie wklepać. Prawidłowa aplikacja nie powinna odcinać się wyraźną granicą i rozmazywać użytych wcześniej kosmetyków.Rozświetacze w sztyfcie zapewniają precyzyjną aplikację, nie wymagają stosowania dodatkowych akcesoriów w postaci pędzla lub gąbki, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom, zmieszczą się w nawet najmniejszej kosmetyczce. Jeśli chcesz nadać twarzy młodzieńczego blasku, postaw na rozświetlacz w sztyfcie - z nim konturowanie twarzy nigdy wcześniej nie było takie proste!Rozświetlacz o konsystencji żelu nie tylko rozświetla ale także daje wrażenie mokrej skóry. Po jego aplikacji, skóra bardziej się błyszczy i jest wygładzona. Zastosowanie rozświetlacza w żelu daje efekt wilgotnej, świetlistej i promiennej cery. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozświetlaczy? Przejdź na https://puderikrem.pl/k/rozswietlacze-do-twarzy i wybierz swój ulubiony!


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 22.11.2022

Komentarze