Jak zrobić sobie mini SPA w domu?

Jeśli nie masz czasu na długie zabiegi kosmetyczne, albo na wizytę w salonie kosmetycznym. Nie masz na to pieniędzy? Wystarczy kilka minut w łazience, aby poprawić kondycję skóry i włosów i poczuć się piękniejszą. W swoim własnym domowym SPA.

  • sól do kąpieli, olejki zapachowe, szampon , maseczka, peeling, świeczki zapachowe
1

Do naszego domowego spa przygotuj kosmetyki (peeling, szampon do włosów, maseczka do twarzy, maska do włosów, sól do kąpieli lub olejek), przygotuj ręczniki i szlafrok. Zapal świece zapachowe o ulubionym zapachu, aby się odprężyć.


2

Najpierw zrób peeling, który przygotuje naszą skórę do dalszych zabiegów. Peeling złuszczy warstwę martwych komórek, pobudzi krążenie i sprawi, że skóra będzie lepiej chłonąć kosmetyki. Peeling zrób również na twarzy, aby przygotować ją do nałożenia maseczki.


3

Zmywając peeling zrób sobie masaż pod prysznicem. Masaż rób naprzemiennie ciepłą i zimną wodą. Przed wejściem do wanny umyj włosy i dokładnie spłucz.


4

Teraz czas na relaksującą kąpiel. Do wody dodaj sól lub olejek. Zrób to pod strumieniem wody. Gdy napełnisz wannę zanurz się na 20 min.
Będąc w kąpieli nałóż na twarz maseczkę, którą po upływie określonego czasu zmyj wacikiem lub wmasuj w skórę. Na 5 min przed wyjściem z wanny nałóż maskę na włosy. Dla lepszego wchłaniania możesz nałożyć na włosy foliowy czepek i okręcić głowę ręcznikiem.


5
zdjęcie moje prywatne archiwum zdjęcie moje prywatne archiwum

Po wyjściu z wanny wetrzyj w skórę balsam. Rób to zaczynając od stóp w górę, okrężnymi ruchami w kierunku serca. Po takich zabiegach od razu poczujesz się piękniejsza , zadbana i pewniejsza siebie.:)


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 18.11.2012

Komentarze

Pomaga na zimową (i nie tylko chandrę) :)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-21 18:29:14

super

Ostatnio zmieniony: 2013-02-21 17:40:46

tańsza wersja SPA w domu, czemu by nie ;)

Ostatnio zmieniony: 2013-01-29 11:42:57

brzmi zachęcajaco

Ostatnio zmieniony: 2012-11-20 14:20:49