Jak zrobić maseczkę z banana i cytryny?

Banan i cytryna to cały szereg witamin, które są niezbędne dla naszego zdrowia i urody. Nic nie zastąpi naturalnych witamin, jak owoce, które mają zbawienny wpływ na kondycję skóry. Maseczka z banana z cytryną jest chyba najprostszą maseczką naturalną i dostępną dla każdego, kto potrzebuje ratunku dla swojej cery.

  • Banan i cytryna
1

Banan i cytryna bardzo współgrają ze sobą i tworzą bardzo praktyczną maseczkę, która jest robiona w warunkach domowych. Dzięki niej nasza cera nabierze blasku i będzie bardziej nawilżona. Banan i cytryna polecana jest dla cery ze skłonnościami do trądziku i ma dobre działanie ma na cerę.


2

Na talerzu rozgniatamy jednego banana na miazgę, na papkę i dodajemy do tego odrobinę cytryny. Na jednego banana stosuje się od 6 do 8 kropel cytryny. Wszystko dokładnie mieszamy do jednolitej papki. Proste, natomiast rezultaty są zaskakujące.


3

Zabieg należy regularnie przeprowadzać dla podtrzymania poprzednich rezultatów. Cera nasza będzie gładsza i bardziej promienista. Tylko przy systematyczności, cera może naprawdę ładnie się prezentować.


4

Maseczkę z banana i cytryny nakładamy na twarz i pozostawiamy od 10 do 20 minut. Działanie banana i cytryny są nieocenione. Wystarczy tylko wyrobić w sobie nawyk dbania o cerę.


5
http://www.flickr.com/photos/elainegreycats/4038000201/sizes/m/in/photostream/ http://www.flickr.com/photos/elainegreycats/4038000201/sizes/m/in/photostream/

Banan z cytryną nakładamy po kąpieli, gdy nie mamy już makijażu na sobie oraz nie wychodzimy na słońce, ponieważ może wystąpić nadwrażliwość skóry. W celu uniknięcia tego nakładamy krem nawilżający oraz, gdy chcemy wyjść na dwór, krem z filtrem.


6

Uwagi i spostrzeżenia

  • Nie opalać się i nie wystawiać twarzy na słońce. Maseczkę robić na wieczór


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 07.10.2012

Komentarze

A jaka zdrowa i smaczna:).

Ostatnio zmieniony: 2013-02-21 22:11:49

super rada

Ostatnio zmieniony: 2013-02-21 17:42:32