Jak zamaskować masywne biodra i uczynić atutem kobiecej sylwetki?

Przeważnie szerokim biodrom towarzyszy korpulentna sylwetka, czujesz się źle i ukrywasz swoja pupę w zbyt szerokich ubraniach. Można z tego problemu uczynić zaletę i podkreślić swoją kobiecość odpowiednim ubraniem a najlepszą spódnicą jest dopasowana, lekko opinająca biodra i delikatnie rozszerzana od połowy ud o długości za kolano, jeśli możesz pochwalić się w miarę zgrabnymi nogami. Jak zamaskować masywne biodra i uczynić atutem kobiecej sylwetki.

1

Spódnica ołówkowa, która jest odpowiednia dla kobiecych kształtów, jednak nie za bardzo dużych rozmiarów i zgrabnych, szczupłych nóg.


2

Spódnica trapezowa idealna na szerokie biodra, z obniżonym stanem dla pani posiadające wałeczki i brak talii. Są to spódnice eleganckie, sportowe, militarne, rozpinane z przodu od góry do dołu dodatkowo wyszczuplają.


3

Spódnica z kontrafałdami dzielą sylwetkę i wyszczuplają, kontrafałdy od połowy bioder, maskują masywne uda i równoważą szerokie biodra.


4

Spódnica dopasowana i drapowana z boku czy też z przodu. Pod warunkiem że jest to niewielkie, delikatne drapowanie. W innym przypadku będzie efekt odwrotny.


5

Uwagi i spostrzeżenia

- Nie wybieraj spódnic w poprzeczne pasy - dodadzą ci centymetrów, materiały z połyskiem nie są dla ciebie.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 14.04.2010

Komentarze

super

Ostatnio zmieniony: 2013-01-20 15:12:13