Jak zadbać o dobry wizerunek w sypialni?

Dawno, dawno temu, kobiety nosiły zupełnie inną bieliznę niż obecnie. Szlachetnie urodzona kobieta nie była w stanie ubrać się i rozebrać samodzielnie. Taka dobrze urodzona panna miała garderobianą, która pomagała jej w zakładaniu kilku halek, długich majtek i sznurowanego gorsetu. A jak doszło do bliskości, wówczas kochanek zanim zobaczył nagie ciało kochanki musiał się dobrze postarać. Kobieta zamężna i bardziej pruderyjna miała specjalną koszulę z dziurką do intymnych chwil we dwoje.

1

Na szczęście jest to historia i dzisiejsza kobieta jest wyzwolona i” łatwiejsza w obsłudze”. Bieliżniana moda przeszła wielką ewolucję i z pewnością nie chodzi tu o oszczędność materiału. Obecne kobiety są uwolone nie tylko z gorsetu, ale świadome swych potrzeb i chętnie o nich mówią i egzekwują. To mężczyzna jest po to by spełniać oczekiwania kobiety a nie odwrotnie. By nie być posądzona o feminizm wyjaśniam, że w zdrowym szczęśliwym związku spełnianie oczekiwać powinno działać we dwie strony. Świadoma kobieta wie czego chce i już nikogo nie bulwersuje tego typu opinie.


2

Bielizna powinna: zdobić, prowokować, szokować, ubierać i łatwo zdejmować. By sypialnia nie była tylko miejscem do spania powinnaś mieć właśnie taką bieliznę.


3

Pamiętasz jak bardzo starałaś się, gdy się poznaliście? Pierwsza randka, pierwsza noc, pierwsze lata waszego związku. Pamiętasz te spojrzenia twego ukochanego mężczyzny? Teraz już tak nie patrzy? Trudno się dziwić, gdy zamiast zmysłowej koszulki zakładasz flanelowe piżamy, albo wyciągnięty podkoszulek i wielgachne galoty!


4

NIE WAŻNE JAKI ROZMIAR NOSISZ – WAŻNA JEST JAKOŚĆ, ZMYSŁOWOŚĆ I TWOJA KOBIECOŚĆ. Niekoniecznie wielkość majtek zależy od wielkości twojej pupy. Zadbana zmysłowa kobieta robi wrażenie i jest to jeden z elementów udanego związku.
ZASKOCZ SWEGO MĘŻCZYZNĘ I KUP PIĘKNĄ BIELIZNĘ.


5

Jeśli zmysłowa, elegancka bielizna to przede wszystkim koronki, hafty, tiule usztywnienia. W kolorach podstawowych jak czarny, biały i cielisty, ale też w innych kolorach, które pasują do twojej urody.


6

Powinnaś mieć seksowną krótką koszulkę z jedwabiu, czy atłasu i taki sam szlafrok. Pamiętaj - twój mężczyzna jest wzrokowcem i taki szczegół przyciągnie jego uwagę.


7

Piękną, dzienną i nocną bieliznę zakładaj nie tylko dla swego mężczyzny, ale przede wszystkim dla siebie - byś poczuła się wyjątkowo i kobieco.


8

Bieliznę dobieraj kolorystycznie do reszty garderoby, a nocną komponuj z pościelą i wystrojem sypialni, by nie robić zbyt wielkiego kontrastu, wbrew pozorom jest to bardzo ważne.


9

Bielizna to najmniej widoczna część garderoby a mimo tego czyni cuda i dodaje pewności siebie - przekonaj się;-)


10

Uwagi i spostrzeżenia

  • Bieliznę pierz w pralce w specjalnym worku, by nie uszkodzić.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 07.05.2010

Komentarze

aa o to zawsze trzeba dbać :) nie tylko dla swojego faceta, ale i dla samej siebie :)

Ostatnio zmieniony: 2013-03-14 23:15:10

super

Ostatnio zmieniony: 2013-02-26 11:25:55

Ale długie atłasowe majtki z falbankami i sznurowany gorset
też od czasu do czasu są oki. Najlepiej w czerwonym kolorze.
Tak dla odmiany :)

Ostatnio zmieniony: 2012-06-26 07:32:24