Jak ujędrnić skórę?

Praktycznie każda kobieta, która skończyła już 25 lat, powinna liczyć się z tym, że jej skóra nie będzie już tak jędrna jak wcześniej. Co zrobić, by skutecznie ujędrnić skórę?

1

Wypróbuj możliwości, jakie daje masaż. Zaletą jest fakt, że masaż to tani sposób dbania o skórę, ponieważ można go wykonać samodzielnie domu. Warto zapatrzeć się w specjalna gąbkę lub rękawicę do masażu, pamiętajmy poza tym, że masaż wykonujemy zawsze dołu do góry.


2

Regularnie należy stosować peelingi, które pozytywnie wpłyną na stan naszego naskórka. Dobrym pomysłem będzie użycie peelingu z kwasami owocowymi lub peelingu kawowego (http://www.zaradni.pl/porada/1603,jak_zrobic_peeling_kawowy), który zapobiega cellulitowi. Dzięki temu skóra będzie napięta i gładka.


3

Stosuj kosmetyki o działaniu ujędrniającym i antycellulitowym. Dotyczy to zarówno różnych kremów do ciała, jak też balsamów i serum.Warto zwrócić uwagę na skład kosmetyków. Jeśli zależy nam na ujędrnieniu skóry, powinnyśmy wybierać kosmetyki z kofeiną, które jednocześnie mają silne działanie nawilżające.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 13.10.2010

Komentarze