Jak szybko wysuszyć paznokcie?

Znajdujesz się w sytuacji, gdy musisz szybko pomalować paznokcie i wyjść, a może po prostu nudzi Cię siedzenie i bezczynne czekanie na to aż lakier wyschnie? Te sposoby mogą pomóc Ci się z tym uporać.

1

Pamiętasz jeszcze ,,wiatraki" na wf-ie? Czas sobie przypomnieć. Stań na środku pokoju lub w innym miejscu, gdzie masz wokół siebie trochę wolnej przestrzeni i rozpocznij wymachy rękami. Niezależnie od tego, jak grubą warstwę lakieru nakładasz, stosując tę metodę, powinien wyschnąć w pięć minut. Oczywiście, wszystko zależy od tego, jak podejdziesz do ćwiczenia. Jeżeli chcesz otrzymać efekt, musisz wykonywać je szybko i energicznie, inaczej nic z tego.


2

Dobrym sposobem jest też zimna woda. Możesz włożyć dłoń do miseczki z wodą i moczyć w niej paznokcie ok. 1 min lub potrzymać ją pod bieżącą wodą. W drugim wypadku trzeba, jednak uważać by strumień nie był zbyt gwałtowny.


3

Jeżeli nie ufasz żadnej z powyższych metod, zawsze pozostaje suszarka. Choć w tym wypadku polecam najpierw pomalować paznokcie jednej ręki, wysuszyć je, a dopiero później powtórzyć cały proces z drugą. W przeciwnym razie możliwe, że niezaschnięty lakier przegra w starciu z suszarką i będziesz musiała nakładać go od nowa. UWAGA! Pamiętaj, żeby trzymać suszarkę w bezpiecznej odległości od paznokci i odpowiednio ją ustawić! Strumień powietrza nie powinien być zbyt silny.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 03.02.2014

Komentarze