Jak się ubrać na firmowy piknik lub festyn?

Gdy tylko robi się ciepło, firmy chętnie przenoszą obchody różnych uroczystości w plener. Nic dziwnego - ładny, zielony park, słoneczna pogoda, mniej zobowiązujące stroje i pokazy sztucznych ogni są teraz nie tylko modne, ale i bardziej ekonomiczne niż wystawne bale. Na świeżym powietrzu łatwo ugościć większą liczbę biesiadników, niż w zamkniętej sali. Firmy chętnie organizują takie pikniki i festyny dla swoich pracowników i ich rodzin, są więc one świetną okazją, by lepiej poznać ludzi, z którymi spędzamy długie godziny każdego dnia, a jednocześnie pobyć z najbliższymi. Dla dzieci organizowane są zabawy z animatorem, konkursy, ustawiane są karuzele i budki z lodami. Atrakcje dla starszych to tańce przy muzyce na żywo, grill i piwo.

1

Nie daj się zwieść pozorom i na firmowy piknik nie ubierz się w dres czy stare dżinsy, jak na imprezę we własnym ogródku. Spotkasz tu wiele ważnych osób z Twojej firmy - powinnaś więc jak najlepiej pracować na swój wizerunek.


2

Wiosna i lato zachęcają do noszenia jasnych kolorów. Na piknik załóż więc beżową szmizjerkę i wygodne sandały na koturnach, lub ładne dżinsy i top.


3

Rozpinany sweterek osłoni Twoje ramiona, gdy wieczorem powieje chłodem lub pojawią się komary.


4

Dopilnuj, by Twój strój był dobrej jakości, przy sportowych fasonach tylko dobry materiał i staranne wykonanie zdradzą, że włożyłaś dużo trudu w dobranie stosownej kreacji.


5

Najgorszą gafą, jaką możesz tu popełnić, jest przestylizowanie się - wybranie zbyt eleganckiego stroju do okazji. Na festynie króluje sportowa elegancja, a złote ozdoby, dekolty, koronki i buty na szpilkach będą nie tylko niewygodnie, ale i rażąco niedopasowane do okazji.


6

W makijażu i fryzurze postaw na naturalność.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 28.07.2010

Komentarze

Jak kto lubi:)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-18 16:38:14

według mnie to rzecz gustu

Ostatnio zmieniony: 2012-07-18 16:29:55