Jak się pozbyć pryszczy - skutecznie?

Od 16 roku życia miałam problem z pryszczami. Pojawiały się najczęściej w strefie T czyli na czole, brodzie oraz nosie, czasem także na policzkach. Nie pomogła kosmetyczka ani lekarz. Zbawienna okazała się rada babci :) oraz tysiące wypróbowanych kosmetyków.

  • żel 3in1 Pure Control Eveline cosmetics
  • maść z antybiotykiem Tribiotic
  • krem matujący Siarkowa Moc
1

Na początku należy dobrze oczyścić twarz. Można stosować różne kosmetyki do mycia twarzy nie zawierające mydła, jednak szczerze polecam żel 3 in1 Pure Control Eveline cosmetics. Pozostawia skórę czystą i gładką dzięki maleńkim granulką, które działają jak piling i co najważniejsze nie wysusza.


2

Na oczyszczoną skórę nałożyć maść z antybiotykiem Tribiotic (tą maść poleciła mi właśnie babcia). Można ją kupić bez recepty w każdej aptece. Jedna saszetka to koszt max. 2zł. Smarować najlepiej wieczorem i pozostawić na całą noc. Czynność powtarzać co wieczór.


3

Rano należy zmyć pozostałości maści i nałożyć krem matujący Siarkowa Moc. Po wchłonięciu kremu przez skórę można zrobić make up.


4

Uwagi i spostrzeżenia

  • Dzięki powtarzaniu tych czynności codziennie, po sześciu latach męki pozbyłam się pryszczy. Mam nadzieję że i wam pomoże


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 16.08.2012

Komentarze