Jak przeprowadzać codzienną pielęgnację twarzy?

Na rynku dostępna jest cała masa produktów Health&Beauty - pielęgnacja/zdrowie i uroda. Gdyby jednak przyjrzeć się im nieco bliżej, okazałoby się, że mamy do czynienia z różnymi "półkami", jeśli chodzi o jakość - stosowana technologia, ilość patentów, badania naukowe, ilość i jakość wyszkolonych naukowców, którzy zajmują się procesem produkcji itd. Bardzo często zdarza się, że produkt, poza tym, że jest od "sprawdzonego" producenta (czyli tego, który wypracował sobie markę przez lata), nie różni się prawie niczym od produktu, który udało nam się dostać za bezcen. Do zakupów warto podejść w sposób przemyślany i inteligentny, pragnę jednak uczulić - nie znaczy to wydania na krem 5 zł i odłożenia go na "półkę płaczu", tym bardziej, że reklamacja, jeśli chodzi o tego typu produkty, w zasadzie nie istnieje. Chodzi o to, żeby kupić produkt, z którego będziemy zadowoleni, i który służył nam będzie przez długie miesiące.

Krok 1 z 6

Demakijaż twarzy Demakijaż twarzy

Bardzo ważne jest, by skutecznie usunąć pozostałości makijażu. Ten krok jest opcjonalny - jeżeli posiadacie mleczko do mycia twarzy, który jednocześnie usuwa makijaż, to śmiało możecie go użyć. Ja używam dwufazowego płynu do demakijażu oczu i ust z kilku powodów:

  • Tusz do rzęs, którego używam jest wodoodporny, w związku z czym mleczko nie radzi sobie z usunięciem go tak skutecznie, jak ten płyn.
  • Skóra wokół oczu to najdelikatniejszy obszar skórny na naszej twarzy. Mając 20 lat, nie miało dla mnie większego znaczenia, czy umyję twarz mydłem, czy czymkolwiek innym, w tej chwili widzę to zaniedbanie i już wiem, że warto zaopatrzyć się w produkt, który te oczy jak najdłużej utrzyma w dobrej kondycji.

Sposób użycia: Dwufazowy płyn wstrząśnij przed użyciem. Następnie na płatki kosmetyczne wylej niewielką ilość płynu i połóż płatki na zamknięte powieki. Przytrzymaj chwilę, po czym ruchami góra-dół ściągnij z rzęs tusz, a następnie z zewnątrz do wewnątrz oka tak, by usunąć resztki makijażu. Następnie zmyj z twarzy resztę make-upu.

Dane o produkcie: Artistry Essentials: płyn do demakijażu oczu i ust. Czas użytkowania: ok 4 miesięcy przy codziennym użytkowaniu.

Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 27.02.2014

Komentarze