Jak odmienić fryzurę "na boba"?

Włosy, ich długość, kolor i uczesanie są niezwykle ważnym elementem naszego wizerunku. Właścicielki tak zwanej średniej długości włosów często narzekają, że ich fryzura jest każdego dnia taka sama i właściwie nic nie da się z nią zrobić. W chwilach takiego fryzjerskiego zwątpienia polecamy zabawę z własnym wizerunkiem i wypróbowanie różnych upięć i ozdób. Usiądź przed lustrem, popatrz na nasze propozycje i eksperymentuj! A może uda Ci się stworzyć własną wariację na temat "boba"?

1

Klasycznie. Klasyczny bob to proste włosy sięgające ramion, lekko podwinięte do wewnątrz na końcach. Wypróbuj koniecznie wariant Nicole Richie - z przedziałkiem mocno przesuniętym na bok i długą grzywką zalotnie opadającą na oko.


2

Gładko i nowocześnie. Włosy wyprostowane na całej długości i spryskane nabłyszczaczem to szykowna propozycja nie tylko na wieczór. Uwaga! Przed użyciem prostownicy zastosuj specjalny spray ochronny, by wysoka temperatura ich nie uszkodziła.


3

W stylu retro. Podpatrz fryzurę aktorki Marion Cotillard. Świetnie skomponuje się z klasyczną małą czarną.


4

Z zygzakiem. Aby całkowicie odmienić swojego starego, dobrego "boba", podaruj mu nowy przedziałek. Najlepiej szalenie modny, zygzakowaty. Najłatwiej wykonasz go grzebieniem z kolcem.


5

Podpinaj. Włosy do ramion i kok? A jednak możliwe! Tego lata upięcie powinno być jak najbardziej swobodne. Łap więc za wsuwki i do dzieła!


6

Romantyczne loki. Nakręć włosy od połowy długości na lokówkę i zrób przedziałek na środku.


7

Jak gwiazda rocka. Natapiruj lekko włosy na czubku i podepnij do góry środkową partię. Gładko zaczesane boki dodatkowo wyszczuplą twarz.


8

Lata 20. Kobiety o szczupłych, pociągłych twarzach, dzięki takiemu uczesaniu poprawią ich proporcje. Aby osiągnąć taki ciekawy efekt, wystarczy na czoło założyć ciekawą opaskę.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 28.07.2010

Komentarze

Super porady:)dzięki

Ostatnio zmieniony: 2013-02-19 17:11:20