Jak kupować ubrania przez Internet?

Kupując przez Internet, możemy zgubić się w gąszczu różnych, niepotrzebnych nam rzeczy. Co jednak, kiedy zakupy chcemy przeprowadzić szybko i sprawnie? Przede wszystkim, jeśli wiemy czego chcemy, musimy wiedzieć gdzie tego szukać.

1

Zgodność produktów

Zgodność produktów Jeden z największych sklepów odzieżowych on-line. Przejrzysty katalog i szeroki wybór produktów.

Wielu moich znajomych, jak i ja sam, kupując przez Internet, często napotykałem różne problemy. Pierwszym z nich była niezgodność opisu i zdjęcia wybranego przedmiotu, z jego rzeczywistym wyglądem. Działo się tak jednak dlatego, że zakupów dokonywałem głównie za pośrednictwem portali allegro.pl i ebay.com. W kwestii ubrań – jeśli chcemy mieć pewność, że nasz towar zawsze będzie tym ze zdjęcia, kupujmy na portalach dedykowanych branży odzieżowej.


2

Wszystko w jednym miejscu

Wszystko w jednym miejscu Kolejny z portali oferujący odzież różnych znanych marek.

Kupując przez Internet, nie musimy przemierzać całych galerii handlowych, czy biegać od sklepu do sklepu – wszystko mamy w jednym miejscu, na dodatek nie musimy ruszać się miejsca. Możemy także kupić odzież marek często niedostępnych w lokalnych sklepach stacjonarnych.


3

Profesjonalna wysyłka

Profesjonalna wysyłka Jeden z wielu sklepów internetowych, których w Polsce jest naprawdę sporo, oferujących odzież fanom danej wytwórni muzycznej.

Kolejną korzyścią płynącą z korzystania z portali branżowych, to profesjonalnie przygotowane przesyłki, dzięki którym mamy pewność, że nasz produkt dotrze do nas w idealnym stanie.


4

Reklamacja

Reklamacja Tego producenta nie trzeba przedstawiać.

Praktycznie każdy zakupiony przez nas produkt, możemy zwrócić z powrotem do sklepu. Jeśli stwierdzimy, że coś nie do końca nam pasuje bądź też źle wybraliśmy rozmiar, możemy wymienić go na inny. Nie musimy więc bać się zakupów w ciemno, gdyż nie jest to proces nieodwracalny.


5

W pakiecie taniej

W pakiecie taniej Internetowy sklep dużej zagranicznej firmy odzieżowej. Możliwość odbierania zamówień w sklepach stacjonarnych.

Kupując ubrania, często wybieramy więcej, niż jedną rzecz. Korzystając więc ze sklepów oferująych wiele marek, takich jak Zalando Polska czy Answear, czyli kupując u jednego dostawcy, oszczędzamy na przesyłce. Przy okazji mamy do wyboru wiele możliwości zapłacenia za nasze produkt. To chyba największa zaleta w porównaniu z kupowaniem ubrań z sklepach producentów, jak np C&A, czy H&M.


6

Korzystajmy z promocji

Korzystajmy z promocji Fani oldschool'owej mody z pewnością się tu odnajdą.

Śledząc działalność stron, zajmujących się sprzedażą ubrań, zawsze mamy tez wgląd na aktualne promocje. Czasami możemy sporo zaoszczędzić lub też pozwolić sobie na zakup czegoś, za co wcześniej nie chcieliśmy przepłacać, czy po prostu nie mieliśmy pieniędzy, tylko dlatego, że przez przypadek zauważyliśmy to w promocji.


7

Czas to pieniądz

I wreszcie – kupując w sklepach branżowych, oszczędzamy nasz czas. Wszystkie ubrania, mamy tutaj skatalogowane. Chcąc upić buty, nie musimy obawiać się przeglądania sterty innych ubrań, bowiem wszystko to, co nam potrzebne, znajdziemy w jednym miejscu. Kupując przez Internet, często oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale też nasz czas, który możemy wykorzystać na co tylko chcemy.


8

Nie zawsze jest tak kolorowo

Moim zdaniem zakup ubrań on-line może mieć także minusy. Warto pamiętać o bezpieczeństwie transakcji, gdyż znane są przypadki nadużyć. Poza tym nie każdy sklep internetowy oferuje możliwość zwrotu towaru. Chodzi głównie o sytuację, gdy sklepy internetowe prowadzą swoją działalność z zagranicy. Także nie wszystkie duże marki oferują możliwość zakupu on-line, co musi być frustrujące dla polskich klientów. Przykładem takiego sklepu jest H&M.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 21.03.2014

Komentarze