Czy maszynką do włosów można przycinać brodę?

Dobra maszynka do strzyżenia włosów skróci i brodę. Klasyczne strzyżarki zdecydowanie nie będą jednak najwygodniejszym rozwiązaniem do precyzyjnej stylizacji zarostu. Na szczęście są jednak bardziej uniwersalne urządzenia, które sprawdzą się równie dobrze do obu tych zastosowań. Sprawdź, jaka będzie najlepsza maszynka do włosów i brody w jednym.

1

Maszynka do włosów i stylizacja zarostu

Maszynka do włosów i stylizacja zarostu

Zastanawiasz się, czy maszynka do włosów zastąpi trymer do brody? Teoretycznie tak. Dobrej jakości strzyżarka w miarę efektywnie przytnie też zarost w miejscach takich jak policzki, szyja czy nawet broda. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Maszynka do włosów ma bowiem stosunkowo dużą szerokość ostrza, wyraźnie większą niż trymer. Najczęściej jest to 40-45 cm, co sprawia, że jest mniej wygodna na niewielkich powierzchniach. Nie ma też końcówki precyzyjnej do stylizacji zarostu, która przydaje się zwłaszcza w okolicach ust czy pod nosem.


2

Jaka będzie najlepsza maszynka do włosów i brody w jednym?

Trymer do brody ma węższe ostrze – z reguły o szerokości 30 cm – przez co przycięcie nim włosów na głowie zajmie Ci więcej czasu. Ponadto zakres ustawień długości będzie wystarczający tylko przy krótszych fryzurach, a w zestawie raczej nie będzie na przykład dodatkowych nasadek cieniujących.
Najlepszą maszynką do strzyżenia włosów i brody w jednym będą więc trymery uniwersalne. Urządzenia te są naprawdę wielofunkcyjne, bo mają w zestawie wymienne końcówki o różnej szerokości ostrzy oraz rozbudowany zestaw nasadek. Sprawdzą się zatem do przycinania włosów praktycznie na całym ciele.
Przykładem takiej maszynki, czyli trymera do włosów i brody jest Philips Multigroom. Jest to zdecydowanie najbardziej uniwersalne urządzenie w ofercie trymerów marki, którą znajdziesz na stronie: https://www.philips.pl/c-m-pe/trymery.


3

Dlaczego maszynka do strzyżenia włosów i brody Philips Multigroom to dobry wybór?

Maszynkę do strzyżenia włosów i brody Philips Multigroom wyposażono w samoostrzące się elementy tnące o najwyższej precyzji działania. W zestawie znajdziesz aż 14 różnych elementów, w tym głowice tnące o różnej szerokości. Urządzenie sprawdzi się więc równie dobrze do włosów na głowie, jak i do zarostu.
Co więcej, zestaw obejmuje też trymer precyzyjny do zarostu oraz głowice: golącą i do przycinania włosów w nosie i uszach. Odpowiednią regulację cięcia zapewnią natomiast nasadki do:
• włosów ( 9 mm, 12 mm i 16 mm plus nasadki cieniujące włosy nad uszami);
• brody (1 mm, 2 mm oraz regulowana 3-7 mm);
• ciała (3 mm i 5 mm).
Maszynka do włosów i brody Philips Multigroom jest również wodoodporna, działa do 3 godzin na baterii i małe etui podróżne, więc możesz korzystać z niej wszędzie, gdzie chcesz. Jest też wygodny w użyciu dzięki ostrzom ze stali szlachetnej, które nie rdzewieją i samoczynnie się ostrzą, dzięki czemu są trwalsze. Trymer zapewnia wygodne trzymanie i
manewrowanie, a gumowy, ergonomiczny uchwyt zapewnia lepszą kontrolę nad przycinaniem.Artykuł sponsorowany.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 24.10.2022

Komentarze