Prezent na narodziny dziecka – 3 propozycje

Narodziny dziecka to niezwykle ważny moment w życiu rodziców, ale też najbliższych krewnych czy przyjaciół. Wybierając się w odwiedziny do noworodka, w dobrym tonie jest zabrać ze sobą chociażby drobny upominek. Jakie prezenty na narodziny dziecka warto wziąć pod uwagę? Podpowiadamy!

1

Propozycja 1: karuzela do łóżeczka

Propozycja 1: karuzela do łóżeczka

Karuzela nad łóżeczko niemowlęce to jedna z pierwszych zabawek każdego dziecka. Kupując ją jako prezent dla noworodka, warto rozejrzeć się za absolutnie wyjątkowym modelem. Owszem możesz wybrać standardową karuzele z pozytywką i kilkoma zawieszkami, ale w sprzedaży są o wiele lepsze – bardziej rozbudowane – modele. Nowoczesne karuzele do łóżeczka dziecięcego oprócz standardowego wyposażenia posiadają jeszcze projektor. To właśnie dzięki temu elementowi noworodek może oglądać kolorowe gwiazdki na suficie. A wszystko to przy kojących dźwiękach pozytywki lub w niektórych przypadkach nawet dźwiękach natury.


2

Propozycja 2: niania elektroniczna

Niania elektroniczna z kamerą lub bez to nowoczesny i niezwykle przydatny sprzęt w opiece nad maluchem. Najnowsze modele są czułe na najdrobniejsze odgłosy, dzięki czemu rodzic może bez obaw przejść do wykonywania codziennych obowiązków, podczas gdy jego maleństwo ucina sobie drzemkę. W dodatku urządzenie tego typu – w zależności od modelu – wyposażone jest w szereg funkcji; walkie-talkie, muzyka (kołysanki), lampka nocna, zegar, termometr mierzący temperaturę powietrza w pokoju, monitor oddechu. Dużą zaletą elektronicznej niani jest fakt, że przyda się zarówno w domu, jak i na wyjeździe – u dziadków, w hotelu na wakacjach itp


3

Propozycja 3: mata edukacyjna

Mata edukacyjna dla niemowlaka na podłogę to świetny pomysł na prezent z okazji narodzin dziecka. To jeden z tych produktów, który pozwala rodzicom odpocząć w momencie, gdy ich maluszek przyjemnie spędza czas w atrakcyjnym i bezpiecznym dla niego otoczeniu. Mata tego typu umożliwia dziecku poznawanie otaczającego je świata, jednocześnie stymulując jego zmysły – i to już od pierwszych dni życia. W skład zestawu wchodzi wiele rozmaitych dodatków umieszczonych na pałąku, m.in. grzechotki, gryzaki, pluszowe misie i inne kolorowe czy szeleszczące zawieszki. Przed zakupem warto się porządnie rozejrzeć i wybrać taką matę interaktywną dla maluszka, która zajmie go na długie chwile, a rodzicom pozwoli na wypicie w spokoju ciepłej kawy czy herbaty.



Wszystkie produkty wymienione w artykule kupisz w sklepie dziecięcym Smykoland.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 25.08.2022

Komentarze