Jak zyskać pewność siebie?

Pewność siebie to bardzo ważna jak nie najważniejsza rzecz w naszym życiu. To ona determinuje każdy aspekt naszego bytu. Wybór partnerki, pracy, sukces na uczelni w pracy. Czy stać Cię na to żeby nie być pewnym siebie? Jeżeli nie, zapraszam do porady!

  • chęć zmiany siebie, karnet na siłownie, obuwie sportowe
1

Na samym początku musimy się zastanowić nad tym co jest przyczyną braku pewności siebie? Często mogą to być problemy z rówieśnikami którzy obrali nas za kozła ofiarnego, nawet jeżeli było to lata wcześniej. Może być to "kosz" od dziewczyny życia, która wybrała innego partnera, może być to cała seria nie powodzeń.
Problem zaczynamy rozwiązywać w momencie gdy już wiem jakie są jego fundamenty.


2

Jeżeli już odkryliśmy co powoduje w nas niesprzyjające zjawisko, musimy sobie uświadomić (to najtrudniejszy krok) że to co ktoś mówi, czy to co akurat spędza nam sen z powiek to tylko wymysł, który w żaden sposób nie określa naszego życia. To jest pora na odcięcie się od przeszłości i zbudowania swojego życia na nowo. Pora powiedzieć: KONIEC! Od jutra jestem kimś innym!


3

Gdy jesteśmy zdecydowani już na zapisanie swojej karty na nowo, należy znów pomyśleć. Co da mi pewność siebie? Bardzo często odpowiedzią na to pytanie jest atrakcyjny wygląd. Nie czekaj więc! Kup karnet na siłownie, na zajęcia fitness, zacznij biegać. Wprowadź sport do swojego życia dla ludzi do ogromny zastrzyk pewności. Innym czynnikiem który da nam pewność są pieniądze. Poszukaj dodatkowego dochodu, zmień pracę, wszystko by Twoje wewnętrzne ja nie poniżało Cię w oczach innych.


4

Zwieńczeniem wszystkiego jest kobieta Twojego życia. Ona doda Ci ogromny zastrzyk pewności. Jeżeli zastosujesz się do pierwszych trzech kroków z tym czwartym nie powinno już być problemu ;)


5

Uwagi i spostrzeżenia

  • Zacznij już od jutra !!


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 30.03.2013

Komentarze

eeeeee....

Ostatnio zmieniony: 2013-04-05 17:26:58