Jak zrobić sobie chłopca, a jak dziewczynkę ?

Ze względu, ze jestem w temacie, opiszę wszystkie zebrane informację na temat jak począć Synka, a jak córkę. Może marzy Ci się aby Twoim czwartym dzieckiem jednak był synek a nie córka, w końcu każdy prawdziwy mężczyzna powinien posadzić drzewo, zbudować dom i spłodzić syna ; ) Należę do osób które uważają że płeć dziecka można zaplanować, oczywiście nic nigdy nie jest stuprocentowo pewne, lecz wiara czyni cuda :)

  • Płodność
1

Zacznijmy od tego że PLEMNIKI dzielą się na plemnik X (dziewczynka) i plemnik Y (chłopiec).


2

PLEMNIK CHŁOPCA jest szybszy, lecz słabszy od plemnika DZIEWCZYNKI, więc jeśli chcemy mieć chłopca powinniśmy zaplanować współżycie jak najbliżej momentu owulacji, najlepiej pierwszy dzień owulacji. Jeśli chcemy dziewczynkę wybieramy 4-5 dni przed owulacją.


3
Pozycja misjonarska Pozycja misjonarska

Podczas prób poczęcia CHŁOPCA zalecana jest głębsza penetracja, mówię tu o pozycjach gdy kobieta jest na czworaka lub w pozycji misjonarskiej. Dlatego jeśli chcemy DZIEWCZYNKĘ pozycja nie powinna być głęboko penetracyjna, ze względu na to że Plemnik Y (chłopca) mimo że jest szybszy, nie przetrwa tak długiego odcinka do jajeczka, a plemnik X spokojnie dotrą :)


4

Dieta kobiety. Odpowiednia dieta zmienia środowisko w pochwie na bardziej kwasowe lub zasadowe co zwiększa szanse przeżycia odpowiednich plemników.


5

Jeśli marzysz o chłopcu powinnaś jeść dużo produktów bogatych w sód i potas : Ostre potrawy, Pestki dyni, ryby, pieczywo, ziemniaki, owoce morza, orzechy, owoce cytrusowe, sól, chudą wędlinę, banany, musli , owoce.


6

Jeśli marzysz o dziewczynce powinnaś jeść wapń i magnes - jogurty , groch, fasole, kaszę gryczaną, kakao, migdały, brokuły, serki, kakao, makaron, cukier, szpinak, cukierki, ciasteczka, czekoladę, kapustę, buraki.


7

Dietę należy rozpocząć minimum 3 miesiące przed planowanym zajściem w ciążę.


8

Różne Teorie :
- Jeśli mężczyzna spędza zbyt długo czasu przed komputerem jego słabsze czyli w tym wypadku MĘSKIE PLEMNIKI napromieniowują się i giną, dlatego obawiam się że z roku na rok zacznie rodzić się coraz więcej dziewczynek :)
- Kiedy podczas stosunku kobieta przeżywa orgazm skurcze szczytowania ułatwiają plemnikom Y przedostanie się do szyjki macicy, wtedy mamy większe szanse na CHŁOPCA.
- Wydzielina z dróg rodnych kobiety z wiekiem staję się bardziej kwaśna, co sprzyja plemnikom X.
- Jeśli w dzień zapłodnienia była pełnia, podobno urodzi się chłopiec.
- Podobno jeśli chcemy syna powinniśmy kochać się wtedy kiedy kobieta tego bardzo chce :)


9

Płeć można zaplanować też poprzez Chiński kalendarz, który znajdziemy pod tym linkiem -
http://www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/Planowanie_plci_dziecka_kalendarz_chinski


10

Uwagi i spostrzeżenia

  • Dietę należy rozpocząć minimum 3 miesiące przed planowanym zajściem w ciążę.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 14.02.2011

Komentarze

mam watpliwości...

Ostatnio zmieniony: 2013-02-15 16:23:08

Ja mam dwóch chłopców - nie wiem jak zrobić dziewczynkę.

Ostatnio zmieniony: 2012-02-04 15:04:28

Polemizowałabym ;))

Ostatnio zmieniony: 2011-03-26 17:58:11

to jedna wielka hała.

Ostatnio zmieniony: 2011-03-24 22:15:11

Ech ;) a ja próbowałam różnych rzeczy na dziewczynkę no i teraz koło mnie leży mały Eryk :P W tym wypadku chiński kalendarz też się nie spełnił ;)

Ostatnio zmieniony: 2011-02-25 18:14:28