Jak zerwać z chłopakiem?

Jak zerwać z chłopakiem? To pytanie zaprząta głowę nie jednej dziewczynie, czy kobiecie. Na pewno nie ma jednej reguły jak zerwać z chłopakiem, ale możesz zastosować kilka poniższych porad, ażeby zaoszczędzić swojemu partnerowi niepotrzebnych cierpień. Ogólnie nie zachęcam do zrywania z chłopakami, ale jak trzeba to trzeba.

1

Kiedy zauważysz pierwsze oznaki, że coś w waszym związku "nie układa się", powiedz o tym swojemu partnerowi. Wieczny foch niczego nie zmieni, a poważna rozmowa na temat tego co oboje was gryzie może na prawdę pomóc waszemu związkowi. Nie bój się z nim rozmawiać z chłopakiem o twoich problemach, tym bardziej jeśli one ściśle jego dotyczą.


2

Jeśli jednak czujesz, że nic się nie zmieni, przemyśl decyzję o rozstaniu bardzo dobrze. Nie traktuj kolejnych partnerów jak następne przygody. A jeśli masz zamiar rzucać i wracać do tego samego chłopaka kilka razy, to wiesz na pewno, że w takiej sytuacji traci się zaufanie do drugiej osoby, i raczej nic z tego już nie będzie.


3

Nie oszukuj swojego chłopaka. Często w internecie można znaleźć "dobre rady" jak rzucić chłopaka, pisane najczęściej przez kobiety, więc nieobiektywne z mojego punktu widzenia. Część z tych rad brzmi mniej więcej tak, żeby podrywać innych chłopaków w oczekiwaniu, aż ten z którym jesteście obrazi się na was i rzuci. Może się zdziwicie, ale mężczyźni również mają serca, i takim postępowaniem możecie ich zranić.


4

Bądź szczera, powiedz mu szczerze, że to co było między wami dla Ciebie się już skończyło, że nic do niego nie czujesz. Nie wymyślaj nie wiadomo jakich powodów, tego, że chcesz się rozstać. Jest powiedzenie, że "prawda boli", ale ta prawda, którą zafundujesz chłopakowi może sprawić, że On w kolejnym związku nie popełni już takich samych błędów.


5

A jeśli powodem rozstania jest inny chłopak, to niekoniecznie musisz przy rozstaniu wymieniać wszystkie jego "zalety", po prostu przyznaj, że bardziej Ci się podoba. Będąc szczerą na pewno ten chłopak będzie milej Cię wspominał, nawet kiedy już nie będziecie razem.

I postaraj się unikać powiedzonek:
"życie jest brutalne"
"nigdy Cię nie kochałam"
"na pewno znajdziesz sobie lepszą dziewczynę".


Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 08.01.2011

Komentarze

fajne wskazówki

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 15:03:57

Świetna porada:) Zapraszam do mnie:)

Ostatnio zmieniony: 2011-01-29 23:45:21