Jak zaskoczyć ukochaną osobę?

Początki każdego związku z reguły są wspaniałe i nie trzeba wymyślać nic specjalnego by siebie nawzajem zaskakiwać. Z czasem jednak może powiać nudą... Co zrobić by temu zaradzić? Nie ma pewnego, jednego, sprawdzonego przepisu, ale warto przejrzeć kilka poniższych podpowiedzi.

  • Troszkę chęci i dużo miłości ;)
1

Nie muszą to być rzeczy wielkie i drogie. Warto pamiętać o tym, by sprawiły one przyjemność komuś, kogo kochamy. Przykładem tego mogą być samoprzylepne karteczki z przeróżnymi napisami "Kocham Cię", "Tęsknię za Tobą", "Już nie mogę się doczekać, aż się zobaczymy wieczorem" itp... Karteczki można umieścić na lusterku, na drzwiach do pokoju albo po wewnętrznej stronie drzwi szafy. Małe a cieszy :)


2

Jeśli jeszcze nie mieszkacie razem, warto od czasu do czasu wpaść z niespodziewaną wizytą i zabrać ukochaną osobę np na spontaniczny spacer, piknik.


3

Należy pamiętać o zainteresowaniach drugiej osoby (chociażby był to sport :)) i poświęcić temu chwilę np. rozmawiając. Jeśli coś kolekcjonuje (nawet kapsle czy słoniki z trąba w górze) to milo by było tej osobie gdyby taki właśnie upominek dostała. To świadczy, że o niej myślisz.


4

Masz trochę kasy w kieszeni? Zaproś drugą osobę na romantyczną kolację tylko we dwoje. Nic tak nie wprowadza romantycznego nastroju, jak czas poświęcony sobie na wzajem.


5

Należy jednak przy tym wszystkim pamiętać, że wszystkie te rzeczy robimy z wielką miłością i każdy nawet najmniejszy gest, niespodzianka będzie przy tym doceniona. Wystarczy tylko trochę inicjatywy i chęci aby w związku nie było nudno.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 07.06.2010

Komentarze

Interesujące:)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-24 19:06:45

polecam

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 15:11:28

BARDZO PODOBA MI SIĘ KROK 1 SAMA GO STOSUJE OD CZASU DO CZASU I ZAWSZE WYNIK BYŁ POZYTYWNY POLECAM:))))))))))))))))))))))))))))

Ostatnio zmieniony: 2011-04-08 11:00:05

Świetna porada:) Zapraszam do mnie:)

Ostatnio zmieniony: 2011-01-29 23:39:11

Fajna porada. W szczególności podoba mi się fragment "chociażby był to sport:))" - moja żona jakoś nie chce ze  mną rozmawiać o piłce nożnej, mimo że mundial się właśnie zaczyna. Ale fakt - trzeba raz na jakiś czas zaskoczyć - muszę o tym pamiętać:)