Jak zaplanować romantyczny walentynkowy wieczór?

Walentynki za pasem więc warto się dobrze przygotować. Daj swojej drugiej połówce odczuć, że Tobie na niej/na nim zależy. Oto kilka porad, jak spędzić romantyczny, niezapomniany walentynkowy wieczór.

 • świece
 • szampan
 • czekoladki walentynkowe
 • kwiaty (bukiet róż)
 • świece zapachowe
 • płyn do kąpieli z bąbelkami
 • płatki róż
 • olejek do masażu
 • romantyczna muzyka
1
bukiet róż bukiet róż

Wyślij ukochanej/ukochanemu bukiet pięknych długich róż, które są symbolem miłości i zakochania.


2

Nagraj się na pocztę w telefonie swojej ukochanej/ukochanego recytując miłosny wiersz. Zrób to wtedy gdy wiesz, że ona/on nie może odebrać telefonu, np. gdy jest na obiedzie lub ma jakieś spotkanie.


3

Napisz list miłosny do ukochanej/ukochanego.


4
czekoladki czekoladki

Wręcz swojej ukochanej/ukochanemu pudełko smacznych czekoladek (np. trufli). Pudełko musi być eleganckie i skojarzone tematycznie z Walentynkami. Zamiast lub oprócz czekoladek możesz zorganizować wspólny weekend poza miastem w malowniczej okolicy lub romantyczny pobyt w ekskluzywnym hotelu.


5

Rozpocznij walentynkowy wieczór od toastu szampana. Niechaj toast będzie wzniesiony za waszą szczęśliwą przyszłość.


6

Pójdźcie wieczorem na wspólny spacer w ładnej okolicy lub pojedźcie samochodem w ładne miejsce.


7

Zarezerwuj stolik w waszej ulubionej restauracji lub w restauracji, którą chcieliście odwiedzić. A najlepiej zabierz swoją "walentynkę" do miejsca gdzie spędzaliście swoją pierwszą wspólną kolację.


8

Zaplanuj "rozrywki" na czas po kolacji. Może to być "porwanie" w jakieś malownicze miejsce, wspólny wypad na łyżwy, zabawa w klubie, lub odwiedzenie baru na kilka drinków.


9

Pamiętaj aby podczas takiego wieczoru nie zapomnieć o przypomnieniu swojej 2-giej połówce dlaczego ją/jego kochasz.


10

Umieść płatki róży na waszej wspólnej pościeli lub wypełń nimi wannę, przed wspólną kąpielą. Dodaj trochę urozmaicenia do wspólnej kąpieli: płyn z bąbelkami, olejki do masażu, świece zapachowe.


11

Nie zapominaj o namiętnych pocałunkach w trakcie całego wieczoru. Niechaj te pocałunki uskrzydlą was obydwu i będą romantycznym wstępem do niezapomnianej nocy.


12

Pamiętaj, że możesz się stosować do tych wszystkich wskazówek nie tylko w dzień Świętego Walentego, ale przez cały rok. Ważne jest w związku aby dbać o "małe" rzeczy i na nich także budować "wielką" wspólną przyszłość. Powodzenia!


13

Uwagi i spostrzeżenia

 • Bądź zrelaksowany i ciesz się wspólnym wieczorem.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

 1. Zaloguj się:
 1. 12.02.2011

Komentarze

najbardziej podoba mi się punkt 3

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 14:34:42

Sposoby na spędzenie razem tego Dnia bardzo fajne, ale najbardziej podoba mi się punkt 12. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony: 2011-02-14 20:05:14

Ciekawe wskazówki, może dzisiaj coś zostanie z tego wykorzystane :D ja uważam, że zawsze jest też dobrym rozwiązaniem romantyczna kolacja albo jakieś wyjście w specjalne miejsce we dwoje. Kiedyś zostałam zabrana do jednej z krakowskich restauracji Le Scandal na mój ulubiony deser. Nie ma nic przyjemniejszego niż dzielenie się ukochana osobą szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi :)

Ostatnio zmieniony: 2011-02-14 11:52:38

Bardzo ciekawe porady, tym bardziej, że jest ich tyle, że każdy facet znajdzie jakąś opcje dla siebie, bo są i takie, przy których trzeba mieć wolną chatę i takie, do których wystarczy kilka groszy, gdy się jeszcze razem nie mieszka ;) Generalnie mężczyźni, pamiętajcie, że my kobiety uwielbiamy dużo bardziej wasze romantyczne "próby" niż prezenty!

Ostatnio zmieniony: 2011-02-13 22:23:50