Jak zachować czystość umysłu i ciała?

Chciałabym uświadomić ludziom jak ważny jest dobry stan psychiczny by nasze ciało wyglądało zdrowiej.

1

Nie bój się wyzwań!
Przezwyciężenie strachu to pierwszy i najważniejszy krok ku wolności ducha. Jednak należy pamiętać, że nikt z nas nie jest nieustraszony i nie powinien popadać w samozachwyt wynikający z poczucia własnej wartości. Kiedy zdecydujemy się "przełamać lody" reszta pójdzie znacznie łatwiej. Pamiętajcie, dzięki otwartości na świat poznajemy nowych ludzi, którzy w przyszłości mogą przyczynić się do naszych sukcesów.


2

Zachowaj własne "ja"!
Kategorycznie zabrania się podejmowania prób zmiany własnej osobowości by komuś się podpasować...nigdy nie wychodzi to nam na dobre. Ludzie, którym poznamy i w przyszłości zaufamy muszą być pewni, że jesteśmy wobec nich szczerzy, tylko dzięki takiemu zachowaniu możemy polegać na ich radach.


3

Spełnij marzenia!
W gronie przyjaciół łatwiej o spełnienie razem. W zespole siła, prawda? Spróbujcie zamknąć oczy i przypomnieć sobie moment gdy byliście mali, moment gdy marzenia którymi wtedy żyliście zapamiętliście do dziś ze względu na ich ogromną wartość. Spróbujcie je spełnić! Nie dajcie się ograniczać!


4

Przemiania ciała!
Gdy doznacie spokoju ducha czas na wyzwania dla ciała. Nie wstydź się ubrać sukienki o której marzyłaś! Nie bój się o opinię innych. Takie wyobrażenia typu: "Co ona sobie pomyśli", "Ten się ze mnie będzie śmiał/a", są bardzo mylne. Nie macie pojęcia, że takie zachowania są oznaką zazdrości!

Dlatego radze wam dbajcie o zawieranie nowych przyjaźni!


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 02.07.2011

Komentarze

Bardzo dobrze opowiedziane

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 14:47:51