Jak uwieść faceta/kobietę?

Psychologia społeczna jest źródłem wielu informacji na temat ludzi i ich zachowań. Po przestudiowaniu części jej zagadnień można się dowiedzieć jak zdobyć serce kogoś, o kim od dawna marzymy albo jak uwieść nowo poznanego faceta lub kobietę. Nie jest to zadanie najłatwiejsze, ponieważ wymaga cierpliwości, ale może się uda kiedy zastosujemy poniższe kroki! co ciekawe zazwyczaj tego typu kroki są uniwersalne i można je zastosować wobec mężczyzn jak i kobiet.

  • wiara w siebie
  • wolny czas
  • umiejętność mówienia komplementów
1

Najważniejsze jest jak wiadomo PIERWSZE WRAŻENIE! ale nie należy się poddawać. Nawet jeśli przy pierwszym spotkaniu wypadliśmy nie najlepiej, wciąż mamy szansę. Następnym razem starając się bardziej, możemy zyskać sympatię interesującej nas osoby. Co więcej, kiedy pierwsze wrażenie było negatywne, zyskując plusy na następnym spotkaniu, zyskujemy ich więcej niż gdyby nasza sympatia polubiła nas na samym początku.


2

ATRAKCYJNOŚĆ jest jednym z ważnych atrybutów człowieka. Rzecz jasna lubimy ludzi atrakcyjnych, którym zazwyczaj przypisujemy posiadanie również pozytywnych cech charakteru, dlatego warto o siebie dbać. Wyznacznikiem atrakcyjności jest nie tylko uroda, ale też promienny i szczery uśmiech. Warto myśleć pozytywnie i uśmiechać się:) Atrakcyjny wygląd zdecydowanie wspomaga uwodzenie.


3

Kolejnym czynnikiem wpływającym na to że zaczynamy kogoś lubić jest PODOBIEŃSTWO. Tak to już jest, że lubimy ludzi do nas podobnych, czyli takich którzy wyznają podobne wartości lub mają zbliżone do nas zainteresowania.


4

Istotna dla wzrostu sympatii jest także CZĘSTOTLIWOŚĆ WIDYWANIA danych osób. Im częściej kogoś spotykamy, tym większe prawdopodobieństwo że polubimy tę osobę.


5

Poza tym KOMPLEMENTY i okazywanie sympatii zwiększa nasze szanse na sukces. Przy nowych znajomościach warto wykazać się oryginalnością i mówić komplementy bardziej wyszukane niż "masz ładne oczy". Komplementy są zdecydowanie dobrą wskazówką dla tych wszystkich szukających odpowiedzi na pytanie "jak uwieść?"


6

Uwagi i spostrzeżenia

  • Nie zmieniajmy się na siłę, próbując przypodobać się interesującej nas osobie. Kłamstwo wyjdzie na jaw prędzej czy później, a związek na nim zbudowany rozpadnie się jeszcze szybciej niż powstał.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 16.07.2009

Komentarze

Bardzo ciekawa porada

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 14:41:20

Porada przyjemna i pożyteczna. Zapraszam do mnie:)

Ostatnio zmieniony: 2010-11-18 17:43:17