Jak utrzymać miłość na odległość?

Czy związek na odległość jest możliwy? Powiadają, że jeżeli uczucie jest silne to przetrwa rozłąkę. Ale miłości trzeba pomóc!

  • Zaangażowanie i wytrwałość
1

Maksimum kontaktu.
Dzwońcie do siebie, wysyłajcie sobie smsy i mmsy , umawiajcie się na rozmowy na skype. Jak najczęściej, jak najwięcej!


2

Dbajcie o autentyczną bliską więź.
Nie wymieniajcie się tylko suchymi informacjami co robiliście w ciągu dnia. Rozmowa z ukochaną osobą to nie sprawozdanie! Dzielcie się uczuciami, nastrojami. Poczucie samotności w związku jest największym zagrożeniem dla par żyjących na odległość.


3

Unikajcie pokus.
Tak, kiedy człowiek nie może codziennie przytulić się do ukochanej osoby wtedy instynktownie szuka zaspokojenia swoich potrzeb (tych zmysłowych i tych emocjonalnych) gdzie indziej... Łatwo jest zdradzić, trudniej zdradę wybaczyć. A więc flirtowanie dla zabawy i dla sportu to nie jest dobry pomysł - może przyczynić się do katastrofy.


4

Nie bójcie się dwóch magicznych słów: "tęsknię i "kocham". Takie zapewnienia pomagają drugiej stronie czuć się pewnie. A przecież równie miło je mówić co słyszeć...


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 29.10.2012

Komentarze

Bardzo ciężko:)nie polecam:)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-19 19:45:48

Wszystko fajnie, gorzej z realizacją. Zawsze jedna ze stron nie wytrzyma. Taka jest natura ludzka. Jednak w dużym stopniu zależy od samych ludzi. Dobre wskazówki, jak dbać o swoją miłość.

Ostatnio zmieniony: 2012-11-03 11:36:02