Jak ułożyć sobie życie po rozstaniu?

Wiele kobiet po zakończonym związku ma problem z pozbieraniem swoich sił psychicznych.

1

Sporo godzin, po zakończeniu nieudanego związku, marnują płacząc w łóżku i oglądając stare zdjęcia, filmy czy czytając wymieniane wcześniej wiadomości w komunikatorach i telefonie komórkowym. Ich cierpienia udzielają się wianuszkowi najbliższych koleżanek, które wyzywają jej ex razem z nią. Sama zainteresowana, dopiero dowiaduje się, co tak naprawdę o jej narzeczonym myślały jej przyjaciółki.

Aby zapomnieć kobieta powinna poczuć się piękna. Powinna wyjść z okresu stagnacji i płaczu. Wizyta i fryzjera i w galerii handlowej pomoże damie, choć na chwilę zapomnieć o tragedii, jaka ją spotkała. Powinna jak najszybciej odciąć się od tego co było i zacząć robić to, czego do tej pory nie mogła – na przykład wybrać się w towarzystwie koleżanek singielek do dyskoteki lub klubu nocnego. Powinna zacząć chodzić na spacery do parku i czytać tam książki. Może również kupić psa i razem z nim biegać. Może akurat w ten sposób pozna tego właściwego mężczyznę lub utwierdzi się w tym, że pisany jest jej żywot singielki.


2

Co powinien zrobić prawdziwy facet, tuż po tym, jak rozpadł się jego związek z długonogą blondynką? Umówić się z kumplami na piwo. Alkohol pomoże mu się rozluźnić i wygadać. Koledzy postarają się, aby zapomniał szybko o swej dawnej wybrance. Wizyta w pubie to możliwość dla mężczyzna do poznania i nawiązania przyjaźni z uroczą brunetką.


3

Jeśli życie mężczyzny wypełnione jest pracą powinien bardziej się w nią zaangażować. Zapełnienie kalendarza w stu procentach nie pozwoli mu na myślenie i rozważanie o tym co było i co mogło się jeszcze wydarzyć. Uchroni to wrażliwe serce mężczyzny przed rozpaczą i próbą powrotu do dawnej miłości.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 23.02.2011

Komentarze

bardzo dobry pomysł

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 15:05:07

Należy wyciąnąć wnioski z rozstania. I zacząć żyć od nowa.

Ostatnio zmieniony: 2012-02-25 09:52:51

Ciekawe :). ale zauważyłem że im więcej razy jesteś "rzucony" tym łatwiej jest ci z tego wyjść i teraz już się jakoś tym nie przejmuje i staram się żyć pełnią życia
Pozdrawiam :D

Ostatnio zmieniony: 2011-03-11 17:40:25

Wszystko prawda tylko musi być jednak czas na podsumowanie i podjęcie decyzji, że od"dziś" zamyka się pewien rozdział życia. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony: 2011-03-01 19:22:08