Jak się zachowywać i czego unikać na pierwszej randce z dziewczyną?

Miałam wiele pierwszych randek, które kończyły się, a ja w żadnym razie nie chciałam ich powtarzać. Jako świadoma swoich pragnień kobieta, z licznym gronem przyjaciółek, których aktywnie wysłuchuję, chciałabym dać kilka rad chłopakom na temat zachowania i ubrania się na pierwszej randce z dziewczyną-inteligentką;) Nie wiem, czy będę mogła generalizować, ale postaram się odnosić owe porady do siebie i znajomych mi koleżanek.

  • Uśmiech
  • Kwiaty
  • Pieniądze
  • Dobre perfumy
1

WYGLĄD - Tak jak Wy patrzycie na nas, tak my patrzymy na Was; trzeba jednak zaznaczyć, że zwracamy uwagę na inne rzeczy. Zauważamy niesamowite drobiazgi, np. ogromną uwagę zwracamy na buty (czy dopasowane do stroju i przede wszystkim, czy są CZYSTE!). Co więcej? Patrzymy na dłonie - powinny być zadbane z krótko obciętymi i czystymi paznokciami. Szalenie ważny jest też zapach. Z umiarem rzecz jasna. Ale my, kobiety, jesteśmy bardzo podatne na męskie zapachy (osobiście polecam czarnego bądź zielonego STR8-a czy czarnego Adidasa:)) Jeśli macie problemy z uporczywym poceniem się czy nieprzyjemnym zapachem, proponuję stosowanie antyperspirantów albo środków w stylu ETIAXIL lub ANTIDRAL.
Pomijam kwestie oczywiste związane z tym, że ubranie powinno być dostosowane do miejsca randki:) Wciąganie koszuli w spodnie (chyba, że to elegancka koszula od garnituru) robi z Ciebie sztywniaka i zgodnie z kobiecym zdaniem, nie jest najlepszym posunięciem.


2

KOMPLEMENTY+SZARMANCKOŚĆ - nie oszukujmy się, ale my kobiety jesteśmy bardzo podatne na komplementy. Trzeba jednak odpowiednio z nich korzystać i dostosować je do dziewczyny. Ja usłyszałam kiedyś, że mam specyficzną twarz (był to jeden z raczej nieudanych komplementów i mówienia takich nie radzę:P). Do tego proponuję kurtuazję, oczywiście bez popadania w skrajności. ale w czasach kiedy ludzie popychają się na ulicy i prawie zabijają, grzeczny i opiekuńczy mężczyzna jest dla kobiety niczym tarcza, którą chce się mieć zawsze przy sobie.


3

PEWNOŚĆ SIEBIE - to klucz, który otwiera wiele drzwi. Otwiera także drzwi do kobiecego serca. Pewnością siebie mężczyźni nam imponują, dzięki temu czujemy się przy nich bezpieczniej. Apeluję też jednak o umiar - nie lubimy zapatrzonych w siebie bez reszty narcyzów; więc nie mów o sobie przez całą randkę.


4

OKAZUJ ZAINTERESOWANIE - jak pisałam w poprzednim kroku, nie koncentruj się tylko na sobie; wykazuj zainteresowanie partnerką. Zadawaj jej pytania i interesuj się tym, co ma do powiedzenia.


5

KTO PŁACI? Jeśli Ty zapraszasz, zasady dobrego wychowania wskazywałyby na to, że powinieneś Ty to zrobić. Ale w XXI wieku kobiety często chcą płacić za siebie, więc pozostaje to kwestią Waszych ustaleń. Odradzam jednak pokazywanie własnego skąpstwa i kupowanie w kinie na pierwszej randce wspólnej coli. Nawet jeśli wydaje Wam się to romantyczne, to zdecydowanie mówię, że od strony kobiety takie nie jest.


6

POCAŁUNKI - możecie próbować inicjować delikatny kontakt fizyczny podczas randki, dotykając jej niby przypadkiem. Jeśli ona się nie zdystansuje, a nawet sama się odwdzięczy podobnymi gestami ,jest szansa na buziaka później;) Wiadomo, jak to wtedy wygląda... Jeśli patrzy intensywnie w Wasze oczy, nie pozostaje nic, tylko ruszyć do dzieła; tylko bez nachalności i natarczywości;P


7

Do tego wszystkiego - abstrahując od tematów pierwszej randki - powiem jeszcze, że zazwyczaj imponują nam faceci z pasją, którzy potrafią składać sensowne zdania i w SMS-ach nie robią błędów (oj, wiem, że to bzdura, ale niestety my kobiety często zwracamy na to uwagę). Dorzućcie do tego kwiaty i jest git;)
Takie są moje spostrzeżenia, które nie odnoszą się na pewno do wszystkich kobiet. Choć z tego co zauważyłam, mój brat stosując większość tych kroków, podbija serce wielu dziewcząt;) Powodzenia!


8

Uwagi i spostrzeżenia

  • Oczywiście nic na siłę! Jeśli coś jest nie w Waszym stylu, nie ma sensu wprowadzać tego w życie. Najważniejsza jest NATURALNOŚĆ! Odpowiednia dziewczyna, która docenia to, w końcu się znajdzie;)


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 30.09.2010

Komentarze

Dzięki za poradę, rzadko takowe się zdarzają pisane przez kobiety ;P

Ostatnio zmieniony: 2013-05-07 12:41:17

Ciekawe:)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-19 16:29:11

Bardzo ciekawa porada

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 14:27:15

super!!!

Ostatnio zmieniony: 2013-01-20 15:19:35

Super porada. Panowie, czytajcie ją przed każdą randką ;p Od siebie dodam, że my kobiety, uwielbiamy romantycznych facetów ;)

Ostatnio zmieniony: 2013-01-11 22:06:05

Fajnie napisana porada

Ostatnio zmieniony: 2011-09-02 00:00:21

Świetna porada dla facetów napisana przez kobietę :-D Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony: 2011-03-11 12:23:20

Ciekawa Porada :)

Ostatnio zmieniony: 2011-03-07 23:24:11

Świetna porada:) Zapraszam do mnie:)

Ostatnio zmieniony: 2011-01-29 23:29:47

super-zawsze chciałam być wyznacznikiem trendów dla nastolatków ;)

Ostatnio zmieniony: 2010-12-21 12:27:06

Świetna porada! btw. już widzę te tłumy nastolatków rzucające się na "STR8-a czy czarnego Adidasa" ;)

Ostatnio zmieniony: 2010-12-20 23:38:59