Jak rozpoznać zdradę?

Choć każda z nas chciałaby być tą jedyną już na zawsze to często los bywa bardziej przewrotny i stawia na drodze naszego partnera inną kobietę. Trzeba wiedzieć, kiedy można sobie odpuścić walkę o kogoś, kto najprawdopodobniej nie jest wart naszych uczuć. Jednak, aby w porę zareagować warto wiedzieć jak zdradę rozpoznać i jakie zachowania naszego partnera powinny wzbudzić w nas podejrzenia. Oto zachowanie, które powinno Ci dać do myślenia:

1

Twój partner cały czas nosi przy sobie telefon komórkowy i pilnuje by przypadkiem nie wpadł w Twoje ręce a kiedy już go odbierze mówi półsłówkami i to najlepiej tak abyś nic z tej rozmowy nie mogła zrozumieć.


2

Przesadnie zaczyna dbać o swój wygląd, choć wcześniej nie przywiązywał do niego zbyt dużej uwagi bądź polubił zakupy i zmienił dotychczasowy styl bycia.


3

Wraca późno z pracy mówiąc, że szef zawala go robotą bądź bierze nadgodziny.


4

Partner jest dla Ciebie oziębły i na każdym kroku szuka powodów do kłótni.


5

Unika zbliżenia w sypialni wymyślając coraz to nowsze wymówki.


6

Zrobił się nerwowy i każda z pozoru banalna rozmowa może wytrącić go z równowagi.


7

Zmienił zachowanie w stosunku co do Twojej osoby.


8

Uwagi i spostrzeżenia

  • Pamiętajmy, że powyższa rada nie musi mieć zastosowania do każdego mężczyzny, dlatego warto porozmawiać szczerze z naszym partnerem i choć wiadomo, że nie przyzna on się do zdrady to przecież znamy go na tyle dobrze byśmy same mogły wyciągnąć odpowiednie wnioski.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 29.08.2011

Komentarze

ciekawa porada

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 15:15:40