Jak rozkochać w sobie faceta?

Kiedy na naszej drodze staje mężczyzna, który nas interesuje pojawia się pytanie: "jak go rozkochać w sobie". Chyba każda kobieta stąpająca po ziemi, zastanawiała się nad tym zagadnieniem. Nie da się nikogo, na siłę zmusić do uczuć, nie da się zrobić czary-mary, i sprawić, że nasz obiekt westchnień natychmiast się zakocha, ale warto pamiętać o kilku kwestiach, które sprawią, że mężczyzna zacznie myśleć o nas poważnie, a nie jak o przelotnej znajomości.

  • Urok osobisty, uśmiech na twarzy i pewność siebie. 3 proste składniki....
1

Bądź szczęśliwa sama ze sobą

Bądź szczęśliwa sama ze sobą http://www.sxc.hu/photo/1402725

Bądź szczęśliwa sama ze sobą. To, że poznajemy mężczyznę, którym jesteśmy zainteresowane, nie oznacza, że natychmiast mamy wszystko rzucać i biec na każde jego zawołanie. Przecież każda z nas do tej pory miała swoje zajęcia, hobby, lubiła spędzać czas w określony sposób. Nie warto z tego wszystkiego rezygnować. Nie rezygnujmy z tego co sprawiało, że byłyśmy szczęśliwe i miałyśmy uśmiech na twarzy.
Poznany mężczyzna może dać nam tego szczęścia więcej i przenieść je na inny wymiar, ale nie obarczajmy go odpowiedzialnością za poczucie szczęścia lub nieszczęścia.


2

Pewność siebie jest sexy :)

Warto znać swoje walory. Wiedzieć jaką się jest, co się potrafi, znać swoje możliwości. Czasami mężczyźni chcą sprawdzić kobietę. Sprawdzić, na ile można nią manipulować. Nie zmieniaj nagle koloru włosów na ognisty rudy tylko dlatego, że poznany mężczyzna powiedział, że lubi rude, zwłaszcza, jeżeli sama nie znosisz tego koloru. Nie pozwól sobą dyrygować. Zachowywanie się pod każdym względem tak, jak sobie zażyczy poznany mężczyzna, nie wzbudzi w nim uczuć do ciebie, a jedynie może on stwierdzić, że jesteś tak zdesperowana, że może robić z tobą co chce. Nie spowoduje to, że zaczniesz być dla niego wartościowa, a wręcz przeciwnie przestaniesz mieć jakąkolwiek wartość.


3

Bądź miła i kulturalna, ale stawiaj granice

Poznając nową osobę, w trakcie rozwijania się znajomości, warto wyznaczać pewne granice. Nie możemy przecież pozwalać sobie na złe zachowanie w stosunku do nas tylko dlatego, że dany mężczyzna nam się podoba. Kobieta powinna być stanowcza, ale zarazem miła i kulturalna.
W momencie kiedy mężczyzna przekroczy daną granicę pomimo naszych uprzedzeń, warto przemyśleć taką znajomość i zastanowić się, czy naprawdę warto angażować się w to dalej. Warto pamiętać, iż mężczyzna, który nasz szanuje, będzie szanował również nasze zasady.


4

Zachowanie, a nie słowa

Zachowanie, a nie słowa kapiel w płatkach róż...zdj. własność autora.

Często popełnianym błędem przez kobiety jest to, że słuchają słodkich słówek, jednak nie patrzą na zachowanie mężczyzny. Niestety, nie jest tak cudownie na tym świecie i nie wszyscy ludzie mają uczciwe zamiary. Przecież chcemy rozkochać w sobie mężczyznę naprawdę, a nie tylko usłyszeć puste słowa "kocham cię", i zostać wykorzystaną, ze łzami w oczach, i złamanym sercem.
Warto jest obserwować zachowanie poznanej osoby. Zwracać uwagę jak się odnosi do nas, ile czasu nam poświęca, jak zachowuje się na spotkaniach, jakie ma podejście, kiedy np. o coś poprosimy, czy się nami interesuje, czy interesuje go coś więcej niż tylko zabawa i rozrywka.
Czasami mężczyźni (zresztą takie kobiety też się zdarzają) potrafią mamić słodkimi opowieściami i słowami, czułościami, potrafią nawet mówić, że kochają, snuć wymyślone plany na przyszłość, i mówić to co byśmy chciały usłyszeć tylko po to, aby uzyskać swój cel. Warto zatem czasami spojrzeć obiektywnie na całokształt i wyciągnąć właściwe wnioski, nawet wtedy, kiedy nie do końca są one dla nas przyjemne.


5

Wygląd też ma znaczenie

Wygląd też ma znaczenie http://www.sxc.hu/photo/1432742

Wygląd kobiety ma duże znaczenie. W końcu wszyscy jesteśmy wzrokowcami, w mniejszym lub w większym stopniu. Dlatego warto jest o siebie zadbać.
Wiadomym jest, że każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie i seksownie. Ale "seksownie", nie znaczy wulgarnie. Chcesz, aby twój obiekt westchnień potraktował Cię z szacunkiem, a jednocześnie, abyś była dla niego atrakcyjna... to pod żadnym pozorem nie ubieraj mini, która przypomina pasek, ani bluzki z dekoltem sięgającym pasa. Nie chodzi o ubieranie się jak w zakonie, ale ważnym jest, aby zachować harmonię i nutkę niedopowiedzenia. Jedwabna bluzka z mniejszym dekoltem, łagodnie uwydatniająca nasze atuty, będzie bardziej wpływać na wyobraźnię mężczyzny niż króciutki top, gdzie wszystko widać jak na dłoni.


6

Twoja przeszłość

Na pewno przyjdzie moment, kiedy będziecie chcieli więcej się dowiedzieć odnośnie swojej przeszłości. W trakcie takiej rozmowy nie opowiadaj za dużo o swojej przeszłości, związanej z byłymi partnerami. Nowo poznany mężczyzna chce wiedzieć o tobie jak najwięcej, ale nie koniecznie ilu miałaś partnerów przed nim, który był przystojny, który był dobrym kochankiem, który fatalnie tańczył, że ten cię nie szanował, a tamten zdradził. Takie szczegóły zachowaj dla siebie... poza tym to przeszłość, więc nie warto do niej wracać.
I pamiętaj, nigdy nie kłam, bo kłamstwo "ma krótkie nogi" i przez jedno, niby niewinne kłamstewko, można zaprzepaścić fantastyczną znajomość.


7

Co z seksem?...

Co z seksem?... http://www.sxc.hu/photo/1423239

W pewnym momencie przychodzi i na to czas... Ale warto być tego pewną, nie robić tego pod wpływem presji, alkoholu czy tego, że poznany mężczyzna jest "taki słodki", i "tak nas namawiał". Warto być pewną tego kroku, samej chcieć takiej bliskości. Być pewną, że nie będzie się żałować, bez względu na to, jak potoczy się dalej znajomość... I tak naprawdę nie ma normy, ile trzeba czekać na kontakt fizyczny, ale warto w tej kwestii pamiętać, iż szacunek jest najważniejszy, a sex jest przyjemniejszy, jeżeli jest uczucie.
No cóż, podobnież mężczyźni mają inaczej... jak poczekają i będą musieli się bardziej postarać, to nic im się nie stanie ;), a przy okazji będą szanować kobietę!


Przeczytaj teraz:

Galeria

http://www.sxc.hu/photo/1384640 http://www.sxc.hu/photo/1384640
zdjecie autora porady zdjecie autora porady

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 02.03.2014

Komentarze