Jak romantycznie zaskoczyć ukochaną?

Twoja narzeczona, żona, dziewczyna zaczyna ci wypominać, że nie masz dla niej czasu? Dopytuje czy ją kochasz? Użala się, że nie jesteś romantyczny? To jeden z kilku sposobów na wywołanie uśmiechu i rozbudzenie uczuć w związku. A może chcesz się oświadczyć ? Zadziała "na bank"!

  • świece
  • róża (płatki)
  • wino lub szampan
1
http://www.sxc.hu/photo/1150980/?forcedownload=1 http://www.sxc.hu/photo/1150980/?forcedownload=1

Zapewne znajdziesz świece w domu.... Nie? wystarczy, że kupisz opakowanie małych świeczek do podgrzewaczy. Do tego kup róże, ale nie dawaj jej kobiecie. Zanim przyjdziesz do domu zerwij płatki i schowaj w kieszeni tak aby twoja ukochana nie zobaczyła. Możesz również kupić jej ulubione wino lub szampana.


2

Cały dzień, zachowuj się normalnie jak zawsze. Nie pokazuj po sobie, że coś planujesz. Twoja kobieta nie może się domyślać :) Wieczorem kiedy wybierze się do łazienki wziąć kąpiel albo prysznic zacznij działać!
Na pościeli w sypialni rozsyp płatki róż (można je po prostu rozsypać, ułożyć z nich imię ukochanej, wasze inicjały itp.).


3

Na podłodze drogą z łazienki do sypialni, rozstaw świece. W sypialni ustaw ze świec na podłodze serce. Jak ukochana będzie kończyła kąpiel podpal świeczki. Uważaj, aby otwierając drzwi któraś ze świec się nie przewróciła.....


4

W sypialni, postaw dwa kieliszki wypełnione szampanem lub winem. PAMIĘTAJ! Alkohol należy schłodzić do odpowiedniej temperatury!
Czekaj na jej wejście do pokoju. Chwile będą niezapomniane :)
Powodzenia!


5

Uwagi i spostrzeżenia

  • Grozi nieprzespaną nocą ;)


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 28.06.2012

Komentarze

:)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 14:47:04

Może i nie zaskoczyła... ale mało który facet jest w stanie się wysilić. Więc lepiej podać mu gotową odpowiedź co ma zrobić...Poza tym wiele kobiet chciało by ale nie dostało, a sporo mężczyzn tak naprawdę nie bardzo ma ochotę wymyślać cuda. Więc gotowy sposób na miłą niespodziankę jest moim zdaniem wskazany. Można porwać ukochana i polecieć na kanary... tylko ile osób na to stać??? niewiele. lepiej zrobić cokolwiek niż siedzieć na kanapie i narzekać :)

Ostatnio zmieniony: 2012-07-01 23:44:22

Raczej Twoja porada nie zaskoczyła czymś specjalnym :) Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony: 2012-07-01 20:56:24