Jak przyciągać uwagę faceta? Jak doprowadzić by się umówił?

Kilka porad dotyczących przyciągania faceta.Sprawdzone sposoby odziaływania kobiet na płeć przeciwną,

  • Wiara w swoje możliwości, pewność siebie
1

Na wstępie bardzo ważne jest kilka elementów zewnętrznych.
Po pierwsze wygląd.
Kobieta przede wszystkim powinna być kobieca. Zarówno w wyglądzie jak i w zachowaniu.
Nie za mocny makijaż, ubiór podkreślający walory figury. Sukienki, spódnice, obcisłe spodnie ,buty na obcasie, uwydatniona talia. Ubranie najlepiej jak nie jest, ani zbyt wyzywające, ani zbyt skromne.


2

Po drugie sposób zachowania
Mężczyźni zwracają uwagę na sposób poruszania się, ruchy bioder, gesty,mimikę twarzy.
Prosty, pewny chód z lekko uniesioną głową ,siadanie z nogą na nogę , lub z nogami złożonymi do siebie lekko pochylonymi po skosie.Odgarnianie lekko włosów z czoła, lub zabawa kosmykiem włosów(typowe kręcenie pasemka) np. podczas rozmowy.Lekki uśmiech,spojrzenie lekko zalotne.Bardzo przyciąga głos. Spokojny , lekko zwolniony ton , lekko obniżona barwa.
Kobieta nie może wulgarnie się wysławiać, to nie dopuszczalne dla mężczyzny, nie może być zbyt rozkrzyczana, zbyt głośno się śmiać. Całe zachowanie musi mieć klasę. Dobrze jeśli jest rozmowna, wesoła,kokieteryjnie zalotna. Nie może jednak sprawiać wrażenia , że jest mądrzejsza od faceta. Tego nie cierpią.!


3

Co jesli już spełniamy dwa pierwsze kroki? Jak dalej go sobą zainteresować?
Jeśli widujemy go często, bardzo ważne jest nawiązanie na wstępie kontaktu wzrokowego.
Czasami spoglądamy, ale niezbyt długo. W pewnym momencie na pewno zerknie, wtedy przytrzymujemy chwilę jego wzrok, a następnie pierwsze kierujemy wzrok gdzie indziej. Nigdy nie wpatrujemy się zbyt długo. Taką zalotną metodę możemy zastosować kilka razy. Kiedy zauważymy , że zwraca na nas uwagę to już połowa sukcesu za nami.Kolejnym krokiem jest wytworzenie wrażenia w której facet widzi , że się nim interesujemy , ale nie jest do końca pewien czy ma u nas szansę. Można znowu zrobić to za pomocą wzroku. Spoglądamy , po czym cofamy wzrok, następnie kiedy już ma przekonanie o sukcesie, nie zwracamy przez jakiś czas na niego uwagi. np. przechodzimy obok patrząc zupełnie gdzie indziej.To wprowadzi faceta w zastanowienie, i jeszcze bardziej przyciągnie ku naszej osobie.
Jak to utrzymać i doprowadzić do dalszego rozwoju sytuacji?
Kiedy już zerka na nas. Czasami możemy lekko się uśmiechnąć zalotnie . W końcu dojdzie do sytuacji w której facet zacznie zagadywać. Odpowiadamy zalotnie z uśmiechem, ale wymijająco. Na pytanie czy się umówimy można odpowiedzieć , że bardzo możliwe. Krótkie dialogi z dozą humoru są bardzo wskazane. Ale nie umawiamy się od razu. Po kilku spotkaniach z takimi metodami i dialogami na pewno zainteresujemy faceta i doprowadzimy, że w końcu poprosi nas o randkę


4

Uwagi i spostrzeżenia

  • . Pamiętajmy : to kobiety wybierają mężczyzn a nie odwrotnie.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 11.05.2012

Komentarze

Ciekawe:)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-19 19:27:52