Jak poznać, że jemu/jej na mnie zależy?

Są pewne czasami banalne zachowania, które świadczą o tym, że tej drugiej osobie może na nas zależeć. Pominę tu już przekaz typowo cielesny, bo opisałam go już w innej mojej poradzie.

1

SPĘDZA CZAS - z ukochaną osobą chce się spędzać jak najwięcej czasu. Dobrym zatem omenem jest to, że on/ona chce z Tobą widywać się jak najczęściej.


2

INICJUJE KONTAKT - pierwszy/a zazwyczaj pisze sms, e-maile, na gg czy podchodzi w szkole, na zajęciach, w pracy. Do niego/niej przeważnie należy inicjowanie waszego kontaktu.


3

SŁUCHA - nie tylko słucha tego o czym mówisz, ale też zapamiętuje opowiadane przez ciebie historie czy informacje na temat tego co lubisz bądź kogo nie darzysz sympatią.


4

NIE SPÓŹNIA się na umówione spotkania, a nawet przychodzi przed czasem.


5

Mówi KOMPLEMENTY.


6

Obdarowuje Cię drobnymi PREZENTAMI, czasem nawiązującymi do tego o czym kiedyś wspominałeś/aś ("Przechodziłam obok, zobaczyłam to i od razu pomyślałam o tobie!")


7

Generalnie mówiąc stara się - próbuje robić dobre wrażenie, czasami zaczyna przejmować pewne twoje zachowania (część z nas upodabnia się do lubianych przez siebie osób), słucha muzyki takiej jak wy czy ogląda podobne filmy. Jeśli nie lubicie przeklinania, to mimo że on/ona przeklinali kiedyś - teraz tego nie robią.


8

Uwagi i spostrzeżenia

  • To oczywiście wszystko w szybkim skrócie:) Jakaś część z nas zapewne właśnie poprzez większość podanych przeze mnie uwag okazuje sympatię innym, ale niewątpliwie inna część może to robić w inny sposób.

  • I najważniejsze - granica między przyjaźnią a kochaniem jest jednak śliska.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 04.01.2011

Komentarze

spędzanie jak najwięcej czasu ze sobą ale i odrobina wolności też jest potrzebna

Ostatnio zmieniony: 2013-04-12 21:53:11

Jeżeli jest to początek znajomości, to na pewno masz rację. Ale jeśli już trochę się znają i lubią, to może nawet nieśmiali czy z kompleksami dadzą radę inicjować kontakt;) Trzeba jednak pamiętać, że wymienione przeze mnie punkty to przykłady i tak jak wszyscy jesteśmy inni, tak nie ma gwarancji, że będziemy zachowywać się identycznie.

Ostatnio zmieniony: 2013-03-23 10:11:55

Krok drugi ni jak ma się jeśli chodzi o osoby nieśmiałe lub mające jakiś kompleks... Na pewno nie podejdą pierwsze, nie zaproponują randki, nie napiszą maila...

Ostatnio zmieniony: 2013-03-20 10:12:00

bardzo dobra
PORADA

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 14:36:53

Najważniejsze chyba są dwa pierwsze punkty porady. Z mojej strony dodam, że jeśli druga strona nawiązuje w swoich planach na przyszłość do nas to też jest to dużym wyznacznikiem lub kiedy podczas oglądania filmu, gdzie odbywa się ceremonia zaślubin, daje nam wyraźny znak, że chciał/a by tego ;)

Ostatnio zmieniony: 2013-01-11 22:11:00

NO, niektóre spełnia a niektóre nie, wiec pewnie jest u mnie pół na pół

Ostatnio zmieniony: 2011-02-26 19:31:44

Świetna porada:) Zapraszam do mnie:)

Ostatnio zmieniony: 2011-01-29 23:31:03