Jak poradzić sobie po rozstaniu z partnerem?

Kiedy odchodzi od nas partner - często cały świat się wali. nie chce nam się nic, nawet żyć. Siedzimy, płaczemy i wspominamy. Modlimy się żeby wrócił. Jenak trzeba się pogodzić i przezwyciężyć ból jaki towarzyszy rozstaniu.

1

Najważniejsze to pogodzić się z rzeczywistością. On odszedł i nie wróci. Nie wolno się poniżać i błagać o powrót - to nic nie da. Kiedy emocje opadną będziesz się tylko wstydzić.


2

Poukładaj swoje życie na nowo.Gdy byłaś w związku może że zrezygnowałaś dla partnera z wielu rzeczy, które sprawiały Ci przyjemność. Nie miałaś czasu na czytanie książek, kursy językowe, basen, aerobik, na rzeczy tylko przeznaczone dla siebie. Teraz bez wyrzutów sumienia powinnaś zająć się sobą i tylko tym co jest dla Ciebie dobre. Trzeba być czasem nieco samolubnym.


3

Otwórz się na nowe znajomości - nie od razu będziesz gotowa na nowy związek ale trzeba iść do przodu.Kiedy uda Ci się pogodzić ze sobą i zaczniesz znowu czerpać z życia satysfakcję, spróbuj zacząć wszystko od nowa, unikać poprzednich błędów. Zaczynaj od zwykłych rozmów, nie musisz od razu poznać miłości. Warto zalogować się na portal randkowy żeby poznać nowych ludzi. Nie musisz iść z wirtualnym znajomym na randkę ale miła rozmowa i trochę komplementów nigdy nie zaszkodzi.Musisz odzyskać pewność siebie.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 27.11.2012

Komentarze

bardzo cenne wskazówki

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 14:47:40

cenne

Ostatnio zmieniony: 2013-01-31 13:34:15

To niestety trudny temat, ale nie można przekreślać wszystkiego, co, dotychczas było sensem życia. Trzeba uświadomić sobie, że świat nie kończy się tylko na nim. Takie rozstania są bolesnym doświadczeniem, ale, przez to stajemy się silniejsi. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony: 2012-12-21 21:33:45