Jak miło spędzić czas z mężem?

Ty w kuchni on przed telewizorem? Razem a jednak osobno? Tak nie musi być. Namów męża na chwilę razem. Oto moje sposoby jak spędzić czas z mężem bez wychodzenia z domu i małym nakładzie finansowym.

1

Gdy dziecko już uśnie siądźcie razem z dobrym piwem, sokiem czy herbatką i zagrajcie w stare, dobre gry planszowe lub karty. Kojarzy się to z nudą ale po pewnym czasie wciąga. Przecież każdy lubi wygrywać:)
Polecam też Scrable, w dwuosobowej rozgrywce trwają dłużej więc warto zaopatrzyć się w przekąski:)


2

Lubię zaskoczyć czymś dobrym mojego męża i czasami ugotuję coś ponadplanowo:) Serwuję nam talerz pyszności i zasiadamy przed telewizorem by obejrzeć minimum jeden film. Można zobaczyć coś fajnego i przytulić się do swojego mężczyzny gdy lecą jakieś straszne horrory:)


3

Gry na Pegazusa! Nie wierzycie? Podrobioną konsolę można spokojnie kupić na popularnym portalu aukcyjnym za około 40 zł! A jaka radość jest ze wspólnej gry w Tank lub Mario Bros.


4

Wspólne gotowanie? To też może być ciekawe zajęcie. Choćby przez cały proces mąż obrał dwa ziemniaki to i tak dobry pretekst do wspólnych chwil i rozmowy!


5

Czasami można kupić wino lub szampana i wypić całą butelkę:) Co dalej to już zależy od Was:) Takie pomysły polecam rzadziej niż pozostałe!


6

Wspólna kąpiel? To jest to! Nie trzeba mieć ekskluzywnej wanny aby się dobrze bawić. Wystarczy prysznic. Poproś męża by umył Ci plecy a Ty odwdzięcz się tym samym lub czymś więcej:)


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 28.08.2012

Komentarze

Po ślubie, jak przed ślubem z tymi poradami. Właśnie takie rzeczy przypominają o najlepszych chwilach, spędzanie wspólnie czasu, rozrywka. Po ślubie też może być romantycznie. Mi się bardzo podoba to, co tutaj napisałaś i warto skorzystać, na prawdę :)

Ostatnio zmieniony: 2012-09-21 12:22:32

To jest prawdziwa troska jeden o drugiego:). Bardzo podoba mi się ta porada. Pozdrawiam gliwicka

Ostatnio zmieniony: 2012-09-09 12:23:43