Jak mieć udany seks?

W tej poradzie dowiesz się, jak sprawić, aby każde zbliżenie było niezapomnianym przeżyciem dla Was

1

Każde zbliżenie jest czymś niezwykłym. Nie pozwól nigdy, aby zbliżenie stało się czymś normalnym, standardowym, poddało się szarości dnia. TO JEST ZAWSZE ŚWIĘTO. W ten sposób do tego podchodź. Niech zawsze będzie niezwykłością


2

Zawsze traktuj partnera z głębokim szacunkiem i staraj się odgadnąć jego potrzeby. Pamiętaj, że lepiej jest być zbyt powolnym niż zbyt szybkim. Jeśli chcesz naprawdę udanego seksu: niech poprzedzi go wiele minut pieszczot, rozmów, przytulań.


3

Seks to nie tylko zbliżenie, to cały dzień wcześniej, to wszystko co tego dnia powiedziałe(a)ś, wszystko co się między Wami stało. Bądź szarmancki(a) przez cały dzień. Bądź kochany(a rozpalaj


4

Bądź zawsze nie do końca dostępny(a). Nie oddawaj się od razu. Walcz, bądź zdobywany(a). Pozwól tej drugiej osobie na zdobywanie siebie, na podrywanie siebie. Dostrzegaj to. Niech Wasze zbliżenie będzie ciągłą dyskusją, ciągłym podrywaniem się.


5

Nie pozwól na rutynę. Wpadnij w zupełnie zaskakującym momencie do niego/niej do pracy, zabierz go/ją do lasu, do kina, na wieczorną kolację na dach hotelu.


6

Zawsze bądź pięknie ubrany/a, nie pozwól na zbliżenie, gdy jesteś nieprzygotowany(a)! Musisz być doskonały. A jeśli decydujesz się na improwizację/niedoskonałość niech to będzie zaplanowana niedoskonałość/improwizacja


7

Pobudzaj wszystkie zmysły, seks to nie tylko dotyk, to też zapach, smak, słuch i WĘCH! Pachnij.


8

I na zakończenie: pamiętaj, że seks nie kończy się w momencie orgazmu. Zbliżenie to również kilka godzin po orgazmie. Jeśli chcesz, aby zbliżenie było niezapomniane a Ty był/była najlepszą kochanką/kochankiem: dbaj o to, aby czas po seksie był też wspaniały


9

opis porady


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 30.10.2009

Komentarze

Zgadza się, orgazm jest istotnie ważny, ale wydaje mi się, że to też zależy od mężczyzny, czy jest w stanie zaspokoić swoją partnerkę. Bo nie wszystkim to się udaje, ale i też nie wiedzą jak to zrobić. Niektórzy myślą tylko o sobie i zaspokają tylko swoje potrzeby, robiąc to szybko bez uczuć i emocji. Według mnie, w momencie zbliżenia i w trakcie seksu, powinno być wzajemne oddanie, wielka namiętność, czułe spojrzenia, gesty i szepty. To się wtedy czuje, że ten seks jest niesamowity i piękny.

Ostatnio zmieniony: 2013-04-12 22:23:19

No cóż... Tak uważam. Zresztą myślę, że nie tylko ja.

Ostatnio zmieniony: 2012-08-26 12:39:14

Dlaczego mówisz że seks jest ohydny?

Ostatnio zmieniony: 2012-08-26 01:51:50

Seks jest ohydny.

Ostatnio zmieniony: 2012-08-25 15:50:35

BARDZO DOBRA PORADA ZYCIE SEKSUALNE JEST BARDZO WAŻNE I NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY BYŁO UDANE .POZDRAWIAM

Ostatnio zmieniony: 2011-04-08 11:07:48

no tak, to co dzieje się po orgazmie jest tak samo ważne jak to co dzieje się przez cały akt.

Ostatnio zmieniony: 2011-02-25 18:29:55

Pięknie opisane anuleczka. Pomimo tego, że seks się nie kończy na orgźmie to jednak jest on bardzo ważny. Znam wiele kobiet, które mają naprawdę problem z osiągnięciem tego stanu. Często bardziej się przykładają do zadowolenia swoich partnerów i zapominają o sobie. Ostatnio czytałam o urządzeniu lady laser, który pomaga w uzyskaniu orgazmu. pobudza mikrokrążenie krwi oraz wzmaga absorpcję tlenu i substancji odżywczych (elektrolitów, enzymów i witamin).Ciekawe urządzenie.

Ostatnio zmieniony: 2011-02-10 14:03:30

Bardzo ciekawy i interesujący artykuł. Zgadzam się z tymi słowami, bo to naprawdę niezwykłe przeżycie od samego początku. Wszystko ma swój czas i miejsce, wszystko z umiarem i taktem. Najpierw zauroczenie, potem fascynacja i emocje, które sprawiają, że zaczynamy drżeć i pragnąć siebie nawzajem. To coś, co każdy marzy o tym, żeby było niezapomniane. Ta euforia, podniecenie, drżenie ciała, szybkie bicie serc... to wszystko sprawia, że odlatujemy gdzieś w nieznane, to nas uskrzydla. To jest piękne.:)

Ostatnio zmieniony: 2010-11-03 18:37:54