Jak i gdzie poznać fajnego faceta?

Nie każda z nas ma to szczęście by mieć przy swoim boku faceta, który nas kocha... Aby temu zaradzić, wymienię kilka miejsc, sytuacji w których można znaleźć prawdziwą miłość :)

1

Znajomi - Dzięki nim wiele z nas znalazło swojego partnera, obejrzyj się więc w okół siebie, być może znajduje się tam ktoś interesujący :)


2

Praca, szkoła - nawet miejsce gdzie codziennie przebywamy, może przynieść nam niespodzianki ;)


3

Kawiarnie, kluby - sprzyjające klimaty tych miejsc na pewno ułatwiają kontakt z nowo poznanymi ludźmi.


4

Internet - Dzięki niemu coraz więcej par kojarzy się właśnie w taki sposób. Może warto spróbować?


5

Siłownia, klub fitness - niby nic nadzwyczajnego, ale i podczas uprawiania sportu można poznać fajnego faceta, który być może wytłumaczy nam jak poprawnie wykonywać ćwiczenia?:)


6

Wakacje - Dzieli Nas do nich już tylko kilka dni, podczas wypoczynku lepiej nawiązujemy nowe znajomości, być może te wakacje przyniosą nam wiele szczęścia.


7

Należy także pamiętać, że ukochaną osobę można spotkać praktycznie codziennie, np na zakupach. Dlatego warto zawsze inwestować w uśmiech i dobre samopoczucie, bo nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie los pomoże nam spotkać tą drugą osobę... :)


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 22.06.2010

Komentarze

warta przeczytania

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 14:58:04

Moja kuzynka poznała faceta na http://www.flirtcard.pl/ i są jużrok ze sobą. Mówi się ze przez internet nie ma co szukac drugiej połówki, ale to jest XX! wiek i sprawy mają się trochę inaczej. Internet tez jest dobry

Ostatnio zmieniony: 2011-10-28 19:10:11

Główne zdjęcie porady przypomina mi pewną fotkę z moich zeszłorocznych wakacji. Nie chwaląc się powiem, że moja fajniejsza ;-) A tak do tematu to rzeczywiście nie ma jakiś specjalnych ścieżek i miejsc gdzie można znaleźć fantastycznego faceta. Ja mojego partnera poznałam w autobusie. Spodobały mi się jego oczy i napisałam mu wiersz. Wręczyłam go wysiadając wraz z numerem gg. Trzeba po prostu mieć oczy szeroko otwarte, bo codziennie mijamy masę fantastycznych facetów :-) Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony: 2011-03-18 13:50:17

Dokładnie, wszędzie.

Ostatnio zmieniony: 2011-03-18 09:31:46

Ciekawa porada :-D

Ostatnio zmieniony: 2011-02-24 18:25:30

Świetna porada:) Zapraszam do mnie:)

Ostatnio zmieniony: 2011-01-29 23:48:01