Jak i czy rzeczywiście warto odzyskać byłego chłopaka?

Wielu dziewczyn che odzyskać chłopaka, którego darzy miłością. Czy da się go odzyskać i czy na prawdę tego chcemy? Zadajmy sobie również pytanie, czy jesteśmy w stanie odzyskać stracone zaufanie i zmienić siebie na lepsze. Ile jesteśmy w stanie poświęcić dla miłości?

1

Czy chcemy go odzyskać?

Czy chcemy go odzyskać? Nie zawsze powrót do byłego partnera Cię uszczęśliwi.

Kiedy stracimy ukochanego chłopaka to często zadajemy sobie pytanie - jak go odzyskać? Ale wpierw może powinniśmy zadać sobie pytanie - czy warto?
Jak stare powiedzenie brzmi - "Nie buduje się domu na chwiejnych fundamentach, bo i tak runie, a im wyżej się go zbuduje, to runie z jeszcze większym hukiem".
Na pewno nie każdy chciał takie słowa tu zobaczyć, jest to naturalne. Ale może jest jeszcze jakaś nadzieja?


2

Może będzie jeszcze dobrze...

Może będzie jeszcze dobrze... Pamiętaj że z czasem zapamiętujemy tylko te najlepsze wspomnienia i chwile spędzone z byłym partnerem. Zapominamy i nie chcemy pamiętać o tych gorszych momentach co wpływa na ocenę byłego partnera.

Na pewno będzie dobrze, ale czy z byłym chłopakiem? Zadajcie sobie pytanie, czy to, co was oddaliło może się jeszcze zmienić. Przecież charakteru nie da się zmienić. Może trzeba znaleźć sobie kogoś, kto nie będzie chciał nas zmienić, kogoś kto pokocha nawet nasze wady. Wielu ludzi zrywa ze sobą więź i wtedy myśli, że to koniec świata, a po czasie śmieje się z siebie i z tego co mówił. Dojrzy to każdy, kto przeszedł taki czas, bo w końcu ten leczy rany.


3

Wybór należy do Ciebie

Wybór należy do Ciebie

Obydwoje ludzi musi chcieć tego samego. Przecież nie chcemy być kochani na siłę, więc jeśli dostaliśmy już tę nadzieję, to porozmawiajcie spokojnie, co was oddaliło od siebie i zmieńcie to. Starajcie się być lepszymi ludźmi dla siebie. Jak byłaś zbyt nerwowa, to trzeba teraz poskromić swoje nerwy. Jest na pewno wiele spraw, które trzeba wyjaśnić.
A jeśli już nie ma sensu ciągnąć czegoś na siłę, to pamiętajcie o powiedzeniu - "Najlepszym lekarstwem na starą miłość jest nowa miłość".
Zastanów się, czy chcesz każdego dnia udawać kogoś kim się nie jest, zmieniać swoją osobę na siłę. Wszystko po to by sprostać wymaganiom drugiej osoby.
Praca nad związkiem powinna być przyjemnością, a nie obowiązkiem. I nie myśl o starej miłości przez pryzmat tego, czy będziecie samotni. Samotność da się zastąpić innymi rzeczami, niż zabieganiem o uwagę byłego chłopaka. Zbliż się do przyjaciół, którzy zawsze zostają.
Znajdź kogoś, kto będzie Cię kochał mimo każdego błędu, który jest w końcu ludzki.


4

Nie chcesz się poddać?

Nie chcesz się poddać? Wytrwałość jest kluczem do sukcesu i serca twojego byłego partnera.

Przeczytałaś już cały artykuł i nadal twierdzisz, że to ten jedyny? Druga połówka?
Przede wszystkim pamiętaj o wytrwałości, bo nikomu nie zależy na zmianie kilku dniowej.
Jeżeli chcesz go odzyskać, to może napisz mu list od serca, czy wydrukuj wasze wspólne zdjęcie i opraw w ramkę. Takie gesty też są ważne. Tak samo istotne jest, aby mówić do siebie czułe słowa, tak jak na początku związku. Musimy udowadniać, że wciąż ta osoba jest dla nas najważniejsza, więc unikajmy słów takich jak: "nie chcę mi się", "może później"... Pokażmy, że potrafimy nagle zebrać wszystkie siły aby np. dziś pójść na spacer, aby pooglądać razem film, nawet taki, który nam się nie podoba.
Jeśli już daliście sobie drugą szansę nie zapomnijcie, że zaufanie też ją dostało. Jeżeli będziecie sobie wypominać rzeczy sprzed jakiegoś czasu, to z pewnością nie wróży nic dobrego. Nowe zaufanie, to również cierpliwość. Od was zależy na ile jesteście w stanie się poświęcić.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 20.11.2013

Komentarze