Jak flirtować z chłopakiem?

Flirt większości z nas kojarzy się z miłą zabawą, nie zdajemy sobie jednak sprawy, jak często flirt staje bramą do miłości. Oto kilka porad na temat udanego flirtu.

1

Na samym początku musisz zdawać sobie sprawę z własnej wartości. We flircie nie liczy się to czy jesteś najpiękniejszą dziewczyną na świecie, liczy się to, czy czujesz się seksownie i potrafisz tym epatować.


2

Uśmiechaj się tak często jak to możliwe. Nic tak nie przyciąga, jak szczery, ładny uśmiech. Jeżeli masz ochotę na flirt z mężczyzną, który nieśmiało na Ciebie zerka, puść mu przyjazny, serdeczny uśmiech. Zobaczysz, jak szybko to zadziała.


3

Jeżeli prowadzisz rozmowę z mężczyzną, który Ci się podoba i chciałabyś zacząć z nim flirtować, ale nie wiesz jak, zacznij od komplementu na jego temat. Powiedz, że ma piękny uśmiech lub zniewalające oczy.


4

Język ciała jest bardzo ważny podczas flirtowania. Utrzymuj kontakt wzrokowy. Gdy będziesz opowiadała jakąś historię możesz go lekko dotknąć w ramię. Gdy się śmiejesz na przykład z jego żartów, odchyl głowę lekko do tyłu.


5

Kontakt wzrokowy to jeden z ważniejszych elementów flirtu. Jeżeli jeszcze do siebie nie podeszliście, spoglądaj na niego z zainteresowaniem, po kilku chwilach odwróć wzrok, aby za chwilę znów powrócić do punktu wyjścia. To niezwykle działa na mężczyzn


6

Intryguj go. Mężczyzna musi się Tobą interesować. Nie zanudzaj go swoim gadulstwem. Pozwól mu mówić. Zadawaj pytania, patrząc mu przy tym głęboko w oczy.


7

Jeżeli partnerowi nie za bardzo podobają się Twoje gesty, czym prędzej odejdź. Nie ma nic gorszego niż narzucanie się komuś, kto tego wcale nie chce. Jest tylu innych mężczyzn, którzy na Ciebie czekają.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 26.08.2010

Komentarze

Świetna

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 15:01:49

Ciekawa porada , od flirtu wszystko się zaczyna :)

Ostatnio zmieniony: 2012-01-26 09:08:17

Świetna porada:) Zapraszam do mnie:)

Ostatnio zmieniony: 2011-01-29 23:27:44

Bardzo fajna porada:) świetnie, że wyszłaś od pewności siebie, bo według mnie to podstawa do flirtu.

Ostatnio zmieniony: 2010-10-01 14:36:02