Jak być szczęśliwym w związku?

Masz partnera, partnerkę?? Oto kilka porad, które pomogą Wam jeszcze bardziej cieszyć się sobą...

  • SZACUNEK, ZAUFANIE a przede wszystkim MIŁOŚĆ!
1

ZAUFANIE to podstawa udanego związku. Nie kontroluj partnera, nie wypytuj za dużo gdzie był. Po prostu daj mu pełna swobodę.


2

ROZMAWIAJ pytaj się o jego życie co u niego słychać. Daj mu/jej się wygadać. Wysłuchaj go i doradź kiedy potrzeba. Nie Twój partner poczuje, że ma wsparcie.


3

NIESPODZIANKI zaskocz go czasem czymś. Zrób mu czasem niespodziankę, weź go czasem w nowe miejsce, kup mu fajny ciuch, kosmetyk. Cokolwiek. Spróbujcie razem nowych rzeczy. Czy to zmiana miejsca randkowego, czy to nawet wspólny skok na bungee lub też lot spadochronem. Niech to będzie coś wyjątkowego!


4

WŁASNA PRZESTRZEŃ Postaraj się, żeby każde a Was miało kawałek swojego własnego świata. Niech każde z Was ma swoje własne małe sekreciki. Nie zawsze musicie się przed sobą spowiadać. To wytworzy fajny klimat tajemnicy między Wami.


5

WYJDŹCIE POZA DOM mówi się, że dom jest najmniej seksownym miejscem. Idźcie gdzieś! nie siedźcie ciągle w kapciach przed telewizorem! Dajcie się sobie poznać od jeszcze innej strony, nie tylko tej ''domowej''.


6

DOCEŃ PARTNERA/KĘ komplementuj, pochwal, nie krytykuj. Niech On/Ona poczuje się wartościowa/y. Szanujcie się nawzajem. Nawet jeżeli ukochany/a ma jakieś cechy, które nie do końca akceptujesz staraj się kochać jak to się mówi POMIMO czegoś a nie ZA coś!!!Akceptujcie się takimi jakimi jesteście i nie starajcie się na sile zmieniać ukochanej osoby.


7

NIE TŁUMCIE SWOICH EMOCJI jeżeli coś macie sobie za złe wyjaśnijcie sobie to! Nie ukrywaj tego co czujesz do swojej drugiej połówki. Jeżeli coś Cie gnębi powiedz to. Nie pozwól na atmosferę napięcia między Wami.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 17.02.2012

Komentarze