Jak budować szczęśliwy związek? (porada dla niego)?

Poznając wspaniałą kobietę, staramy się o jej względy, zabiegamy o nią, staramy się jej przypodobać. Są to siedmiomilowe kroki do „zdobycia” jej. Kiedy już powie nam „tak”, jesteśmy z siebie dumni i niestety często spoczywamy na laurach. Tak mijają dni i miesiące, aż w pewnym momencie słyszymy od niej, że to koniec, że to koniec naszego związku, miłości… Po prostu koniec. Jak więc zatem dbać o uczucia ukochanej? Jak okazywać jej czułość. To bardzo proste!

  • DOBRE CHĘCI
1

Jak każdy z nas, kobiety również lubią czuć się dla kogoś ważne i potrzebne. W życiu codziennym jednak często brakuje nam i czasu i pieniędzy na miłość jak z serialu. Jednak kwiatek, czekoladki, czy inny drobny upominek ani wiele nie kosztują, ani nie potrzebujemy godzinami wystawać przed sklepowymi półkami, aby coś miłego kupić. A nasze Panie na pewno baaardzo ucieszy.


2

Również zaproszenie do kina, czy na spacer, np. nad rzekę, albo kolacja przy świecach mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Nie umiesz gotować? Nie szkodzi, mogą być nawet kolorowe kanapki. Liczy się gest i Twoje chęci.


3
http://www.flickr.com/photos/2bleg/2740372888/sizes/o/in/photostream/ http://www.flickr.com/photos/2bleg/2740372888/sizes/o/in/photostream/

No dobrze, to wszystko jednak wygląda, jak w jakimś serialu. A co z życiem codziennym? Pomagaj ukochanej w domowych obowiązkach. Zróbcie z tego zabawę, nie krzyczcie na siebie za to, że Ty źle umyłeś naczynia, a ona niedokładnie odkurzyła dywan. Poprawiajcie się, ale na wesoło, niech to będzie na zasadzie żartu, wzajemnego wsparcia, a nie pretensji.


4

Zamiast biegać na siłownię, pomagaj jej nosić zakupy. Przepuszczaj w drzwiach. Rób masaże. Proste czynności, a nie tylko jej, ale i Tobie mogą sprawić naprawdę wiele radości.


5

I najważniejsze, całuj ją, przytulaj, doceniaj i chwal, a niedługo zobaczysz, że nie tylko Ty się zmieniłeś…


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 03.04.2012

Komentarze

Ciekawie napisane:)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-19 19:42:39