Jaką grę planszową wybrać na imprezę?

Gry planszowe to świetne urozmaicenie czasu i ... dobra zabawa. Na imprezie stanowią często powód do śmiechu, rozluźnienie atmosfery, okazję do poznania i integracji grupy. Na rynku jest wiele propozycji gier, a dzięki wypożyczalniom można poznać różne gry, za niewielkie pieniądze.

1

Jungle Speed

Gra energetyczne i pełna śmiechu. Wystarczą karty i drewniany totem i zabawa gwarantowana.
Po kolei każdy z graczy wyciąga po jednej karcie i ustawia ją przed sobą. Jeśli pokaże się taki sam symbol, jaki leży już przed innym graczem, następuje pojedynek. Dwóch graczy rzuca się na drewniany totem, a ten, kto pierwszy go złapie, oddaje odkryte karty przegranemu, który wkłada je wraz ze swoimi pod spód własnej talii.


2

Dooble

Znajdź podobny symbol pomiędzy dwoma kartami. Tak najłatwiej można streścić zasady „Dobble”. Jednak to nie jest takie proste, symbole może i są takie same, ale mogą być odwrócone lub pomniejszone i jest ich około 50. Pięć minigier, które wymagają sporej spostrzegawczości i refleksu, zagwarantuje niebywałe emocje.


3

Activity

Gra łączy kilka aktywności na różnych poziomach trudności- kalambury, rysowanie i opisywanie słów. Ponad 2500 haseł z różnych dziedzin zapewniają dynamiczna rozgrywkę.


4

Tabu

Drużyny ścierają się w pojedynku na odgadywanie słów na czas. Należy opisać słowa tak aby druga osoba, zgadła o co chodzi. Istnieją jednak słowa, których używać nie można. Na przykład jak opisać cytrynę nie używając słowa: owoc, cytrus, kwaśny i żółty?


5

Party Alias

Party Time jest grą towarzyską, w której musisz wyjaśnić pozostałym graczom z Twojej drużyny znaczenie słów za pomocą synonimów, antonimów i podpowiedzi. Na polach premiowych na graczy czekają zadania dodatkowe: pokazywanie zawodów lub zwierząt, wyszukiwanie rymów, opisywanie znanych osobistości lub znalezienie jak najwięcej liczby wyrazów zaczynających na tą samą literę.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 09.01.2017

Komentarze