Jak zarobić na potionach w world of warcraft?

Aby zarobić na potionach w wowie nie musisz mieć alchemii. Wystarczy kilka "goldów" na start i dokonywanie transakcji w Auction House w odpowiednim czasie. Nie jest to czasochłonne bo wystarczy poświęcić dziennie dosłownie kilka minut na sprawdzanie aukcji.

  • Kilka goldów na początek, addon auctioneer.
1

Najpierw wybieramy potion który daje największe zyski. Będzie to "runic mana potion" ze względu na nieustający popyt. Będą go kupowali przede wszystkim healerzy dla których po uruchomieniu cataclismu bardzo trudno zachować bilans many więc by ukończyć instancję lub rajd są zmuszeni do posiłkowania się potionami.


2

Etap wykupywania potionów. Ważne by ten etap realizowany był w tygodniu od poniedziałku do czwartku. Wtedy ludzie relatywnie mniej rajdują i podaż potionów w dobrej cenie na AH jest większa. Kupując korzystamy z addonu auctioneer. Szukamy runic mana potionów i gdy mamy listę z cenami będzie nas interesowała ta część tabeli oznaczona skrótem "Pct". Tam jest podawana procentowa wartość towaru. 100% to przeciętna cena utrzymująca się na danym Realmie. My wykupujemy zaś wszystko co posiada wartość niższą niż 80% - im niższa tym lepsza.


3

Naszych zakupów nie sprzedajemy od razu. Czekamy do weekendu, czyli do piątkowego wieczoru. Wówczas zaczyna się czas rajdowania i tym samym popytu na potiony. Wystawiamy produkt w "stackach" po 1 góra dwóch potionach. Ceny ustalamy na poziomie około 150% i większych w zależności od aktualnych cen na AH.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 22.01.2011

Komentarze

HA !!! U mnie jak grać za darmo w wowa http://www.zaradni.pl/porada/4736,jak_grac_za_darmo_w_wowa

Ostatnio zmieniony: 2011-02-02 15:44:35