Jak zacząć grać na serwerze globalnym w World of Warcraft?

Poradnik od tego jak zacząć i jak zrobić aby wyszło nas wszystko jak najtaniej.

  • World of Warcraft
  • Konto Trial
  • Dodatki
1

Na początku ściągamy ze strony Blizzarda Full Game Clienta pod system na którym gramy (Windows lub MacOS).


2

Installer zainstaluje wszystko za nas, update'ując naszą grę do najnowszego patch'a. (Takiego jaki jest na globalu)


3

Następnie zakładamy konto trial na https://eu.battle.net/account/creation/wow/signup/. Wypełniamy wszystkie pola prawdziwymi danymi, zalecam aby hasło posiadało kilka liczb aby było trudniejsze do złamania. Posiadamy aktualnie 10 dni triala.


4

Od razu po założeniu konta trial kupujemy battlechesta ewentualnie samo pretbc którego cena zaczyna się już od 28 zł [klucz]. Po update'cie mamy 40 dni darmowego grania.


5

Po zdobyciu 60 lvl'a w przypadku posiadania samego pretbc kupujemy dodatek The Burning Crusade którego cena waha się w granicach 28-30 zł za klucz.


6

Jak posiadamy już TBC, kupujemy WOTLK oraz Cataclysm. Przy normalnym graniu dziennie po około 2-3 godziny spokojnie w ponad tydzień możemy uzyskać wymarzony 85 lvl.


7

Jak skończą się nam 40 dni grania kupujemy pre-paid'a za 75 zł, gratis dostajemy 1 miesiąc grania za pierwsze doładowanie!


8

Tak o to w ten sposób oszczędziliśmy trochę pieniędzy, ze względu na to, jeżeli nie zaktywowalibyśmy WoW'a na trialu nie posiadalibyśmy 40 dni tylko 30, co jest różnicą bo około 10 dni trzeba liczyć na expienie, wszystko zależy od posiadanego przez nas czasu. Tak to przez te 40 dni spokojnie zdążymy doprowadzić naszą postać do ładu i składu aby później kontynuować grę na pre-paidzie.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 14.02.2011

Komentarze

Dobre:)

Ostatnio zmieniony: 2013-03-21 10:17:04