Jak wyexpić szybko postać na globalu?

Szybki i przyjemny sposób na expienie w World of Warcraft w Alliance [Human].

1

Tworzymy postać w Alliance, najlepiej człowieka, nie mniej jednak bezproblemowo z innych lokacji można dostać się do startu Humanów ewentualnie do Goldshire.


2

Ściągamy QuestHelper'a ze strony WoWCruse -> http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/quest-helper.aspx


3

Otwieramy plik rar i folder QuestHelper wrzucamy do folderu Addons który mieści się w Interface. Jeżeli nie posiadamy folderu Addons tworzymy go sobie.


4

Bierzemy wszystkie questy i po kolei je robimy aż nie skończą się nam wszystkie w początkowej lokalizacji ludzi.


5

Udajemy się Goldshire, idziemy po prostu cały czas prosto drogą z poprzedniej wioski. Nie da się zgubić. Teraz bierzemy poraz kolejny wszystkie dostępne questy i je robimy. Grając na globalu bezproblemowo można próbować prosić ludzi z wyższych lvl'ów o pomoc, wszyscy są w miarę chętni do pomocy. Oczywiście do wszystkich piszemy po angielsku, nie ma jeszcze na globalu realm'u polskiego - nie mniej jednak na Burning Legion możemy spotkać wielu rodaków ;-).


6

Po uzyskaniu 10 lvl'a udajemy się do Westfall, jak uda nam się spotkać po drodzę kogoś chętnego do pomocy prosimy go aby zabił z nami Hoggera. Możemy go wziąć z tablicy która znajduje się naprzeciw wieży w Forest Edge. Radzę trzymac się dróg ze względu na panoszące się moby poza ich granicami. Quest daje nam dosyć dużo PD oraz jeden z 4 itemów do wyboru który przyda nam się w późniejszym expieniu.


7

W Westfall bierzemy początkowe questy,każdy quest wysyła nas w dal. Po uzyskaniu 15 lvl'a żegnamy się z questami i czas na coś o wiele lepszego.


8

Wraz z uzyskaniem 15 lvl'a odblokowuje nam się nowa opcja jaką jest Dungeon Finder. Za każdego random dungeon'a dostajemy woreczek (z 1 itemkiem rare w środku), trochę srebrników oraz ponad 200 PD. Wszystko w sumie zależy od lvl'a, z każdym lvl'em ilość uzyskiwanych PD się zwiększa. Wybieramy u góry naszą rolę jaką chcemy pełnić, najbardziej obleganą rolą jest DPS, najszybciej według mnie expi się jak ma się healer'a ze względu na to iż ZAWSZE jest jakiś dostępny dungeon dla nas bo healera każdy potrzebuje.


9

Tak o to, przez cały nasz czas expienia staramy się robić tylko i wyłącznie Dungeony. W porównaniu przy questach, nie ma w ogóle porównania w ilości dostawanych PD. Questów w ogóle się już później nie opłaca robić, wyłącznie tylko typu daily (w większych miastach) lub te co możemy znaleźć w instancjach w środku ponieważ dodatkowo oprócz około 5k PD dostajemy jakiś ciekawy item.


10

Cóż, jeżeli Dungeony nam zbrzydną od Cataclysmu w kluczowych miastach (Darnassus, Exodar, IronForge, Storwind) możemy wziąć z tablicy Hero's Call - czyli wezwanie do którejś z krain odpowiedniej dla naszego poziomu postaci.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 14.02.2011

Komentarze

;)

Ostatnio zmieniony: 2013-03-21 10:18:40

Ciekawie opisane:)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-19 17:34:19

QuestHelpera w zasadzie już nie trzeba bo jest wbudowany w klienta (nie QuestHelper ale jego Blizzardowy odpowiednik), a same questy opłaca się moim zdaniem robić w trakcie czekania w kolejce Dungeon Findera.

Ostatnio zmieniony: 2011-02-21 17:48:41