Jak wybrać klasę postaci w Battlefield: Play 4 Free?

W Battlefield: Play 4 Free istnieją 4 klasy postaci: zwiadowca, medyk, szturmowiec i mechanik. Wybór postaci jest bardzo istotny, gdyż postacie różnią się od siebie dość znacznie. Ich uzbrojenie bardzo różni się od siebie, ale na tym nie koniec. Każda z postaci ma różne drzewo rozwoju umiejętności.

1
Jak grać w Battlefield: Play 4 Free? Jak grać w Battlefield: Play 4 Free?

Szturmowiec (assault) – wyposażony w karabin szturmowy jaką pierwszą broń (primary weapon). Nosi ze sobą amunicję, z której może korzystać on i inni gracze. Może grać zarówno samotnie, jak i w grupie, gdzie pomaga innym rozdając amunicję. Ze względu na uzbrojenie i specjalne umiejętności, jest dobrą jednostką, jeśli lubimy grać agresywnie.


2

Medyk (medic) – wyposażony w karabin maszynowy (machine gun). Dysponuje apteczką, która pozwala na uleczenie siebie i innych graczy. Jest również wyposażony w defibrylator, który pozwala przywrócić do życia kolegów z drużyny, jeśli ci przed chwilą zostali zabici. Bardzo dobrze gra się nim w grupie, gdzie jest lubiany przez kolegów ze względu na zdolności medyczne. Samotny jest dość łatwym celem.


3

Mechanik (enginieer) – jego główną bronią jest SMG (small machine gun – mały karabin maszynowy). Świetna postać jeśli w Battlefield: Play 4 Free wolimy latać i jeździć, zamiast pływać. Medyk ma apteczkę, szturmowiec ma amunicję, a mechanik ma RPG, które pozwala mu na walkę z pojazdami i śmigłowcami. Jest on wyposażony też w narzędzie umożliwiające mu naprawianie pojazdów. Po wyszkoleniu może podkładać miny przeciwko pojazdom. Można powiedzieć, że jest wprost stworzony do walki w pojazdach i przeciwko nim.


4

Zwiadowca (recon) – podstawowa broń to karabin snajperski. Jest wyposażony w czujnik ruchu, który pokazuje wrogów, blisko miejsca, gdzie został umieszczony. Może grać w grupie, ale lepiej sprawdza się grając samotnie. Jego zadaniem jest eliminacja niebezpiecznych celów, np. wrogów chcących przejąć flagę, innych snajperów, żołnierzy strzelających z pojazdów.


5

W kolejnych poradach dokładniej opiszę każdą z tych postaci i omówię dokładniej różne zagadnienia gry. Lista wszystkich tekstów znajduje się w moim profilu.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 01.08.2012

Komentarze